Keywords [ carbide burr tool ] match 338 Ürünler.
8 Parça AlTiN Kaplamalı Tungsten Karbür Döner Çapak Seti, Gelişmiş Dayanıklılık İçin Çok Dişli Seçenekli ve 6mm Saplı
| Modeli: | SB-3M DC/SA-3M IN/SA-3M SC/SC-3M DC/SF-5M AL/SF-5M DM/SG-5M DC/SF-5M SK |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 9,6/12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 19/25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 64/70mm |
12.7mm Kesme Çaplı ve 6mm Saplı 5 Parçalı Karbür Döner Çapak Seti (Metal İşleri İçin)
| Modeli: | SL-4M ST/SM-5M GİRİŞ/SF-5M GİRİŞ/SE-5M AL/SG-5M DC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 22/25/28mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 67/70/73mm |
Çoklu Kesim Karbür Döner Çapak Seti, Tungsten Karbür Malzeme ve 6mm Şaftlı, Çeşitli İşleme Görevleri İçin 5 Parça
| Modeli: | SN-4M DM/SG-2M ST/SM-5M AL/SB-2M CB/SK-5M DC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 8/12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 6,3/12,7/19/22 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 54/58/64/67 mm |
10 Parça Karbid Rotary Burr Alüminyum Kasa Set - Çoklu Kesimli DIY Kombosu Çeşitli Kullanım için
| Modeli: | SK-5M SC/SJ-5M SC/SN-4N SC/SF-3M SK/SG-3M SK/SG-2M ST/SB-2M CB/SC-2M CB/SH-5M SK/SH-5M SF |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 8/9,6/12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 6,3/11/12,7/19/32 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 54/58/64/77 mm |
8 Parça Karbür Döner Çapak Seti 6mm Saplı Diş ve Şekil Özelleştirilebilir
| Modeli: | SH-5M DM/SL-4M DM/SF-5M ST/SB-5M ST/SA-5M AL/SC-2M CB/SB-2M CB/SG-2M ST |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 8/12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 19/25/28/32mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 65/70/73/77mm |
Alüminyum Elmas Tek Kesim Kombosu için 6 mm Çubuklu 5 Parça Tungsten Karbid Döner Burr Seti
| Modeli: | SA-5M AL/SA-5M DM/SC-5M AL/SG-5M /SH-5M AL |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25/32 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70/77 mm |
Çok dişli tasarımlı ve metal işleme için 6 mm'lik çubuğu olan Tungsten Karbid Döner Burr Set
| Modeli: | SA-2M CB/SC-2M CB/SG-2M ST/SM-5M IN/SN-4M DM |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 8/12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 12,7/19/22 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 58/64/67 mm |
Bir tek ince kesimli elmas kesimi ve çoklu malzeme bitirme için alüminyum kesimi ile 5 parçalı karbid rotary burr seti
| Modeli: | SG-5M SF/SF-5M DM/SC-5M AL/SA-5M DM/SA-5M AL |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
5 parça Tungsten Karbid Rotary Burr, metal işleme için alüminyum kafes içinde
| Modeli: | SH-5M SC/SL-4M SF/SG-5M DM/SC-5M AL/SA-5M ST |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25/28/32mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70/73/77mm |
6mm Şaftlı 5 Parçalı Tungsten Karbür Döner Çapak Seti, Çok Malzemeli Kaba İşleme İçin
| Modeli: | SL-4M ST/SM-5M AL/SA-5M AL/SC-5M DM/SF-5M SK |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 22/25/28mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 67/70/73mm |