Keywords [ carbide burr tool ] match 338 Ürünler.
SL-4M DC Karbür Döner Dökme - Metal İşleme için Çift Kesim
| Modeli: | SL-4MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 75 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 73mm |
SA-3M Karbid Rotary Burr Blank, Giyim-Dayanıklı Tungsten Karbid ve Gümüş Braze Tipinde Özelleştirilebilir Diş Profili
| Modeli: | SA-3M |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 9.6mm |
| Kesim Uzunluğu: | 19 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 64 mm |
6mm Kesme Çaplı SB-1BM Tungsten Karbür Döner Çapak Boşluğu, Özel Diş Bileme İçin
| Modeli: | SB-1BM |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 6 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 16 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 61 mm |
12.7mm Kesme Çaplı ve Tungsten Karbür Malzemeli, Özel Taşlama İçin SC-5M Top Burunlu Silindirik Karbür Döner Çapak Ham
| Modeli: | SC-5M |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
SD-2M Top şeklinde Tungsten Karbid Rotary Burr, Diş özelleştirmesi için 8 mm kesim çaplı
| Modeli: | SD-2M |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 8 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 6,4 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | Hava ve agresif olmayan gazlar |
9.6mm Kesme Çaplı, Özelleştirilebilir Diş Profili ve Yeniden Taşlama için SE-3M Oval Şekilli Karbür Döner Çapak Ham
| Modeli: | SE-3M |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 9.6mm |
| Kesim Uzunluğu: | 16 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 61 mm |
12,7 mm Kesim Çaplı, Özelleştirilebilir Diş Profilleri İçin SF-5M Yarıçaplı Ağaç Karbür Döner Çapak Boşluğu
| Modeli: | SF-5M |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
Özel Diş Bileme İçin 9.6mm Kesme Çaplı SG-3M Sivri Ağaç Karbür Döner Çapak Ham
| Modeli: | SG-3M |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 9.6mm |
| Kesim Uzunluğu: | 19 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 64 mm |
Alev Şekli Karbid Döner Burr Blank - 12.7mm Kesme Diametresi Özel Diş Maçlama için Tungsten Karbid Malzemesi
| Modeli: | SH-5M |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 32 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 77 mm |
SJ-5M 60° Countersink Carbide Rotary Burr, 12.7mm Kesme Diametresi ve Özel Diş Mağazası için Tungsten Karbide Malzemesi
| Modeli: | SJ-5M |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 11 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 58 mm |