Keywords [ carbide burr tool ] match 338 Ürünler.
Alüminyum kapaklı genel metal işleme için çoklu kesimli 5 parça Tungsten Karbid Döner Burr Set
| Modeli: | SA-2M CB/SE-3M SK/SG-3M SK/SJ-5M SC/SN-4M DM |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 8/9,6/12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 11/12,7/16/19 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 58/61/64mm |
12.7mm Kesme Çapı ve 6mm Saplı, Çok Malzemeli İşleme İçin 5 Parçalı Tungsten Karbür Döner Çapak Seti
| Modeli: | SM-5M ST/SG-5M DM/SC-5M DM/SF-5M IN/SL-4M ST |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 22/25/28mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 67/70/73mm |
Metal İşleme İçin 12.7mm Kesme Çaplı ve 6mm Saplı 5 Parçalı Tungsten Karbür Döner Çapak Seti
| Modeli: | SA-5M DM/SA-5M AL/SC-5M AL/SF-5M DM/SG-5M SC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
Çift Kesim Freze Ucu Seti 10 Parça Set Genel Metal İşleme İçin Uygun
| Modeli: | SH-5M DC/SB-5M DC/SC-5M DC/SF-5M DC/SG-5M DC/SA-5M DC/SL-4M DC/SE-5M DC/SM-5M DC/SN-4M DC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 12,7/22/25/28/32 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 58/67/70/73/77mm |
AlTiN kaplamalı çok şekilli çok dişli karbonit dönen birer çukur seti genel metal işleme için
| Modeli: | SF-5M SK/SL-4M AL/SB-5M IN/SC-5M SC/SH-5M DC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25/28/32mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70/73/77mm |
VA Özelleştirilmiş kazınmış Karbid Döner Burr Karbid Döner Dosyası 6mm Çubukla
| Modeli: | kombi çapak |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
6mm Saplı Tungsten Freze Ucu Seti Genel İşleme İçin Çok Yönlü Çok Şekilli Kit
| Modeli: | çapak seti |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25/28mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 70/73mm |
12 mm Endüstriyel Döner Burrs Set Çift Kesim 10 Parça Ağır Görevli Metal İşleme Kiti
| Modeli: | çapak seti |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 22/25/28mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| Kesmek: | tek/çift/alüminyum/elmas/kaba/çelik/tek ince kesim |
Yarım bitmiş Karbid Döner Burr SF-5M Endüstriyel Döner Döşeme Uygulaması
| Modeli: | SF-5M |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
AlTiN Kaplamalı Karbür Döner Çapak SM-4M Isıya Dayanıklı Tek İnce Kesimli Takım
| Modeli: | SM-4M SF |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 9.6mm |
| Kesim Uzunluğu: | 16 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 61 mm |