Keywords [ carbide burr tool ] match 338 Ürünler.
SH-5M Brazed Carbide Burr 12.7mm Common Metalwork için Double Cut Baş
| Modeli: | SH-5MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 32 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 77 mm |
Yüksek Performanslı Tungsten Karbür Burrs Etkili SD-5M Süzme kaynak dikiş kaldırma için
| Modeli: | SD-5MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 11 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 56 mm |
Çelik Kesim Çapak Matkap Ucu SF-5M F12.72506 12.7mm Kafa Karbür Çapak Genel İşleme İçin
| Modeli: | SF-5M ST |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
SD-3M Elmas Kesilmiş Karbid Burr - Paslanmaz çelik ve Inconel'in kontrollü kesimi için
| Modeli: | SD-3M DM |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 9.6mm |
| Kesim Uzunluğu: | 8 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 53 mm |
Çelik Tungsten Karbür Burr Bitleri SF-3M Hassas Metal İşleme için Dayanıklı
| Seviye: | YG8 |
|---|---|
| Modeli: | SF-3M AL |
| Kesim Çapı: | 9.6mm |
| Kesim Uzunluğu: | 19 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
Endüstriyel Kırmızı Kutusu Karbid Burr Set 5 Parça Özel YG8 Sınıfı
| Modeli: | SH-5M DM/SF-5M ST/SC-5M DC/SG-5M DC/SE-5M DM |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 22/25/32mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 67/70/77mm |
10 Parça Karbid Rotary Burr Set Metal İşlemleri için Özel Dişler ve Şekiller
| Modeli: | SL-4M AL/SM-5M SF/SB-5M DC/SA-5M DM/SC-5M DC/SA-5M AL/SF-5M DC/SF-5M SC/SF-5M ST/SG-5M DC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 22/25/28 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 67/70/73mm |
Alüminyum kaplamada 6 mm çubuğu olan 5 parçalı AlTiN kaplı Çift Kesimli Karbür Burr Set
| Modeli: | SC-3M DC/SB-3M DC/SE-3M DC/SN-2M DC/SD-5M AL |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 9,6/12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 9,5/11/16/19 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 55/56/61/64mm |
Geliştirilmiş Aşınma Direnci İçin 12,7 mm Kesme Çaplı AlTiN Kaplamalı Çok Dişli Karbür Çapak Seti
| Modeli: | SF-5M SK/SC-5M SC/SB-5M IN/SL-4M AL/SH-5M DC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25/28/32mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70/73/77mm |
AlTiN Kaplamalı, Aşınmaya ve Isıya Dayanıklı Karbür Çapak Seti (5 Parça, Alüminyum Kılıflı)
| Modeli: | SC-5M SC/SA-5M SF/SB-5M IN/SL-4M AL/SH-5M DC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25/28/32mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70/73/77mm |