Keywords [ carbide burr tool ] match 338 Ürünler.
SL-4M Radius 12.7mm Kesme Çaprazlığı YG8 Sınıfı Özel Döşeme için Yarım Bitmiş Karbid Döner Dökme
| Modeli: | SL-4M |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 75 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 73mm |
SL-1BM Yarı Bitmiş Konik Yarıçaplı Karbür Döner Çapak, Geçiş Yüzey Kesimi İçin, 6mm Kesme Çapı ve YG8 Kalitesi
| Modeli: | SL-1BM |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 6 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 16 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 61 mm |
SM-42ML3 Tungsten Karbidinde yamaç çalışmaları için 75mm OAL Tek Kesimli Katı Karbid Döner Burr
| Modeli: | SM-42ML3 SC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 3 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 11 mm |
| İncik: | 3 mm |
| etraflı: | BTS'in |
SM-42ML3 75mm Uzunluk, Konik Profil ve Hassas Eğim ve Delik İşleri İçin Tungsten Karbür Malzemeli Masif Karbür Döner Çapak
| Modeli: | SM-42ML3DC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 3 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 11 mm |
| İncik: | 3 mm |
| etraflı: | BTS'in |
VCB-5M Shape Carbide Rotary Burr - Çeşitli metallerin şekillendirilmesi ve bitirilmesi için çift kesim
| Modeli: | VCB-5MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
Genişletilmiş Şank Karbid Top Burr SD-5ML6 DC Top Burr Yüksek Dayanıklılık
| Modeli: | SD-5ML6DC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 11 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 161mm |
SA-5M Çift Kesim Karbür Döner Çapak - Genel Metal Kesme ve Yüzey İşleme İçin
| Modeli: | SA-5MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
SC-5M Karbür Döner Çapak - Genel Metal İşleme İçin 12.7mm Kafa Tek İnce Kesim
| Modeli: | SC-5M SF |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
SL-5M Güç Endüstrisi Karbür Döner Çapak - Yalıtım Malzemesi İşleme
| Modeli: | SL-5M SC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 16 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 30 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | BTS'in |
SF-5M Yumuşak Metal İşleme Karbid Alüminyum Kesik Döner Burr Anti-Stop Tasarımı
| Modeli: | SF-5M AL |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |