Keywords [ tungsten carbide cutting tools ] match 332 Ürünler.
16mm Kesme Çaplı ve YG8 Kalite 60° Havşa SJ-6M Karbür Döner Çapak Boşluğu, Özel Diş Bileme İçin
| Modeli: | SJ-6M |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 16 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 14.5mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 62mm |
SL-4M Radius 12.7mm Kesme Çaprazlığı YG8 Sınıfı Özel Döşeme için Yarım Bitmiş Karbid Döner Dökme
| Modeli: | SL-4M |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 75 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 73mm |
Çift Kesim Karbür Freze Ucu Screwfix SF-3M Ağaç Şekilli Freze Ucu Ahşap Oyma ve Sanatsal Yaratım
| Modeli: | SF-3M |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 9.6mm |
| Kesim Uzunluğu: | 19 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 64 mm |
SA-43M Mücevher Alüminyumu için Tek Kesimli Hızlı Silindrik Burr
| Modeli: | SA-43MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 3 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 14 mm |
| Şaft Çapı: | 3 mm |
| etraflı: | 38 mm |
SN-2ZM Ahşap İşleme Özel Karbür Döner Çapak - Sert Ahşap Oyma
| Modeli: | SN-2ZM SC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 10 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 11 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 56 mm |
SF-5 Çift Kesim Uzatılmış Saplı Çapak Derin Delik ve Boru İç İşleme
| Modeli: | SF-5ML DC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 175mm |
SC-5ML6 Derin boşluk yüzey işlemi için uzun çubuklu karbür burrs toplu burunlu silindir
| Modeli: | SC-5ML6DC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 175mm |
SE-5M Tungsten Karbid malzemesi ile uzun kanatlı ölçekli öğütücü parçaları
| Modeli: | SE-5ML6DC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 22 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 172 mm |
SJ-5M Havşa Açıcı 60° Çift Kesim Karbür Freze Ucu - Havşa Açma ve Delik Kenarı İşlemleri İçin
| Modeli: | SJ-5MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 11 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 58 mm |
SD-5ZML6 Derin boşluk çalışmaları için uzun çeneli karbür burrs topu şekli
| Modeli: | SD-5ZML6DC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 10,8 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 161mm |