Keywords [ tungsten carbide cutting tools ] match 332 Ürünler.
Uzun Saplı Karbür Çapak SL-4ML6 DC Ağaç Şekli Çift Kesim Derin Boşluk Çalışmaları İçin
| Modeli: | SL-4ML6DC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 75 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 178mm |
Özel Taşlama için 12mm Başlı ve 6mm Saplı SF-5ZM Yarıçaplı Ağaç Karbür Çapak Boşluğu
| Modeli: | SF-5ZM |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
9.6mm Kafa Çaplı ve YG8 Kalite İç Köşeler İçin SD-3M Küre Şekilli Karbür Çapak Ham
| Modeli: | SD-3M |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 9.6mm |
| Kesim Uzunluğu: | 8 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 53 mm |
Metal İşleme İçin 12.7mm Kesme Çaplı ve 6mm Saplı 5 Parçalı Karbür Çapak Seti
| Modeli: | SB-5M ST,SG-5M DM,SH-5M AL,SC-5M AL,SL-4M ST |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25/28/32mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 70/73/77mm |
SA-5M Silindirsiz Uç Kesim Elmas Kesim Karbür Çapak - Sert Malzeme Düz ve Yan İşleme İçin
| Modeli: | SA-5M DM |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
SD-3M Top şeklinde Çift ince kesimli Burr - Derin kalıp boşluğu işleme
| Modeli: | SD-3M |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 9.6mm |
| Kesim Uzunluğu: | 8 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 53 mm |
Çok Dişli Tasarımlı Kombi Karbür Döner Burlar, Çeşitli İş Parçası Şekilleri İçin
| Modeli: | VCB-5MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12.7cm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
SD-5M Karbür Döner Uçlar Sert Malzemeler İçin Elmas Kesim Karmaşık Yüzey Parlatma
| Modeli: | SD-5M DM |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 11 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 56 mm |
SF-3M AlTiN paslanmaz çelik ve süper alaşımlar için elmasla kaplanmış kesilmiş karbür boru
| Modeli: | SF-3M DM |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 9.6mm |
| Kesim Uzunluğu: | 19 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 64 mm |
SM-42ML3 Uzun Saplı Tek Kesim Karbür Çapak, Derin Uygulamalarda Pürüzsüz Sonlandırma İçin Uzatılmış Saplı
| Modeli: | SM-42ML3 SC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 3 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 11 mm |
| Şaft Çapı: | 3 mm |
| etraflı: | BTS'in |