Keywords [ tungsten carbide cutting tools ] match 332 Ürünler.
Çelik Kesim Çapak Matkap Ucu SF-5M F12.72506 12.7mm Kafa Karbür Çapak Genel İşleme İçin
| Modeli: | SF-5M ST |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
Top Burun Karbid Rotary Burr SF-5M Karbid Rotary Bit Shipyard Cut Tooth Profile ile
| Modeli: | SF-5M SY |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
10 Parça Karbid Rotary Burr Set Metal İşlemleri için Özel Dişler ve Şekiller
| Modeli: | SL-4M AL/SM-5M SF/SB-5M DC/SA-5M DM/SC-5M DC/SA-5M AL/SF-5M DC/SF-5M SC/SF-5M ST/SG-5M DC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 22/25/28 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 67/70/73mm |
SN-4M AlTiN Kaplamalı Çift Kesim Karbür Çapak – Genel Metal İşleme İçin 12,7 mm Kesme Çapı
| Modeli: | SN-4MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 12,7 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 58 mm |
SD-5M Top şeklindeki Alüminyum Kesilmiş Karbid Burr - Eğilmiş ve İç Alüminyum İşleme için
| Modeli: | SD-5M AL |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 11 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 56 mm |
SA-5M A1225 Silindrik Karbid Burr Tek kesimli yüksek dayanıklılık
| Modeli: | SA-5M AL |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
SF-5M Yumuşak Metal İşleme Karbid Alüminyum Kesik Döner Burr Anti-Stop Tasarımı
| Modeli: | SF-5M AL |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
SB-5ZM Metal iş parçasının sonlandırılması için kaynaklı karbid döner boru - B122506 Çift kesim
| Modeli: | SB-5ZMDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
SL-4M Karbür Döner Çapaklar, Alüminyum İşlemede Yapışmayı Önleyici Tasarım
| Modeli: | SL-4M AL |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 75 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 73mm |
SC-1M Masif Karbür Top Uçlu Silindirik Freze Tek Kesim 50mm Uzunluk İşleme İçin
| Modeli: | SC-1M SC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 6 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 16 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 50 mm |