Keywords [ tungsten carbide cutting tools ] match 332 Ürünler.
12,7 mm Baş Çaplı Alev Şekilli Karbür Çapak Ham Madde, Özel Diş Bileme İçin - Gümüş Lehim Tipi
| Modeli: | SH-5M |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 32 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 77 mm |
SK-1BM 90° Havşa Karbür Çapak Boş, 6mm Kafa Çaplı ve Özel Taşlama için YG8 Sınıfı
| Modeli: | SK-1BM |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 6 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 3 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 50 mm |
8mm Kafa Çapı ve YG8 Sınıfı ile Özel Taşlama için SE-2M Oval Karbür Çapak Boşluğu
| Modeli: | SE-2M |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 8 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 15mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 60 mm |
SD-5M Top şeklinde yarı bitmiş Karbid Burr Blank, 12.7 mm Baş çaplı ve YG8 sınıflı özel diş öğütme
| Modeli: | SD-5M |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 11 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 56 mm |
10mm Kafa Çaplı, Özelleştirilebilir Diş Profili ve Gümüş Lehim Tipi SA-3ZM Karbür Çapak Boşluğu
| Modeli: | SA-3ZM |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 10 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 20mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 65 mm |
Güvenli Çevre Dostu Karbür Freze Ucu Hızlı Sökme Masif Karbür Frezeler SN-4M
| Modeli: | SN-4MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 12,7 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 58 mm |
SJ-5M Havşa Açıcı 60° Karbür Döner Çapak - Yüksek Alaşımlı Çelik İşleme
| Modeli: | SJ-5M SC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 11 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 56 mm |
SF-5M AlTiN Kaplamalı Elmas Kesim Karbür Çapak, Sert Malzemeler İçin Uzatılmış Takım Ömrü
| Modeli: | SF-5M DM |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
SE-5ZML6 SC Genişletilmiş Şekil Karbür Burr, SC Kesim Geometri ve Derin Boşluk İşleri için 170 mm Toplam Uzunluk
| Modeli: | SE-5ZML6 SC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 20mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 170mm |
60° Countersink Carbide Burr Blank, 6 mm baş çaplı ve özel öğütme için YG8 sınıflı
| Modeli: | SJ-1BM |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 6 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 5 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | Hava ve agresif olmayan gazlar |