Tüm Ürünler
SJ-5M AlTiN kaplamalı çift kesim 60° Countersink Burr Countersinking ve Chamfering için
| Modeli: | SJ-5MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 11 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 58 mm |
SK-5M AlTiN kaplamalı Vertikal karşı batırma ve karıştırma için çift kesimli 90° karşı batırma burru
| Modeli: | SK-5MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 6,3 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 54 mm |
SH-5M AlTiN Kaplamalı Çift Kesimli Karbür Çapak Alev Şekli Metal ve Döküm İşleri İçin
| Modeli: | SH-5MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 32 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 77 mm |
SB-5M AlTiN Kaplamalı Çift Kesimli Karbür Çapak - Genel Metal İşleri İçin B12.72506
| Modeli: | SB-5MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
SA-5M AlTiN kaplamalı tek kesimli karbür boru - Genel metal işçiliği için ısı ve aşınmaya dayanıklı
| Modeli: | SA-5M SC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
SJ-3M AlTiN, dengelenmiş stok çıkarma ve pürüzsüz bitirme için kaplanmış çift kesimli karbür burr
| Modeli: | SJ-3MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 9.6mm |
| Kesim Uzunluğu: | 8 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 53 mm |
SA-5M AlTiN Kaplı Karbür Burr, hassaslıklı debring için tek ince kesimle - 12.7 mm kesim çapı
| Modeli: | SA-5M SF |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
SB-3M AlTiN kaplı Inox Kesilmiş Karbid Burr - Paslanmaz çelik için ısıya dayanıklı döner alet
| Modeli: | SB-3M INOX |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 9.6mm |
| Kesim Uzunluğu: | 19 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 64 mm |
SC-5M AlTiN Kaplamalı Karbür Çapak – 12.7mm Kesme Çaplı Tek Kesim Tasarım, Pürüzsüz Son İşlem İçin
| Modeli: | SC-5M SC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
SB-5M AlTiN kaplamalı Alüminyum Kesilmiş Karbid Burr ¢ 12.7mm Kesim Çapı Demiri olmayan Metaller için
| Modeli: | SB-5M AL |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |