Keywords [ carbide burr tool ] match 338 producten.
TiAlN-gecoate dubbel gesneden carbide Burr SG-5M boomvorm voor hoogsterk metaal
| Model: | SG-5M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
Betrouwbare wolfraamcarbide frezen SE-5M voor algemene metaal ruwe bewerking
| Model: | SE-5M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 22 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 67 mm |
SA-5M 5-assige CNC precisie wolfraamcarbide braam met 0,1 mm slagtolerantie en zilver gesoldeerde las
| Model: | SA-5M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
SH-5M Vlamvormige dubbel gesneden carbideboor - H12.73206 voor het mengen van gebogen oppervlakken
| Model: | SH-5M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 32 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 77mm |
SC-5M C12.725 Dubbele snede wolfraamcarbide braam professioneel voor algemene metaalbewerking
| Model: | SC-5M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
SB-5M Carbide Rotary Burr - B12.72506 INOX gesneden type voor metaalbewerking
| Model: | SB-5M IN |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
G12.72506 Boomvormige dubbele fijn gesneden carbideboor - geschikt voor ruw en oppervlaktewerk
| Model: | SG-5MDF |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
Kogelneus hardmetalen roterende braam SF-5M hardmetalen roterende bit met scheepswerf snijprofiel
| Model: | SF-5MSY |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
SM-5ZM Cone INOX Cut Carbide Burr - M122506 voor hellingen en gaten van roestvrij staal
| Model: | SM-5ZM IN |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
SF-5M Kogelvormige boom aluminiumsnij wolfraamcarbide braam - Voor meerhoekige aluminiumbewerking
| Model: | SF-5M AL |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |