Keywords [ carbide burr tool ] match 338 producten.
SE-5M Ovale enkel gesneden carbideboor E12.72206 SC Voor metaalbewerking
| Model: | SE-5MSC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 22 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 67 mm |
SC-5M C12.725 Dubbele snede wolfraamcarbide braam professioneel voor algemene metaalbewerking
| Model: | SC-5M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
SE-2M YG8 Algemene kwaliteit Carbide Burr - Kosteneffectieve verwerking van koolstof en legeringsstaal
| Model: | SE-2M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 8 mm |
| Snijlengte: | 15 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 60 mm |
Slijtagevaste enkelvoudige snede hardmetalen braam E12.72206 voor het afwerken van harde materialen
| Model: | SE-5MSC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 22 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 67 mm |
SB-5M Carbide Rotary Burr - B12.72506 INOX gesneden type voor metaalbewerking
| Model: | SB-5M IN |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
G12.72506 Boomvormige dubbele fijn gesneden carbideboor - geschikt voor ruw en oppervlaktewerk
| Model: | SG-5MDF |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
High Performance Grinding Carbide Burrs SN-4M Single Cut voor algemeen metaalwerk
| Model: | SN-4MSC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 12,7 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 58 mm |
SB-5ML6 Lange schacht dubbel gesneden hardmetalen braam 150 mm schacht voor diepe holtes en verlengde reikwijdte
| Model: | SB-5ML6DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 175 mm |
Professionele single cut carbide boors SC-5M voor industriële metaalbewerking
| Model: | SC-5M SC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
6 mm scheen dubbel gesneden carbide boor SM-5M voor het slijpen werkstuk afwerking
| Model: | SM-5M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 22 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 67 mm |