Keywords [ carbide burr tool ] match 338 producten.
SC-5ZM Kogelvormige Cilinder Aluminium Snijdende Hardmetalen Braam - C1225 AL Ontworpen voor Aluminium Bewerking
| Model: | SC-5ZM AL |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
Kegel Langsteel Carbide Frezen Hittebestendig SH-5ML6 Voor Gebogen Werk
| Model: | SH-5ML6DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 32 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 182 mm |
SM-51M Taper Double Cut Carbide Burr - 6mm hoofd 3mm schakel voor hellings- en gatwerk
| Model: | SG-51M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 6,3 mm |
| Snijlengte: | 12,7 mm |
| Schacht: | 3 mm |
| Globaal: | 50 mm |
Aluminium gesneden carbide-borrelgereedschap SE-3M Zilvergelijste carbide-borrel-snijmachine met ultra lage afvoer
| Model: | SE-3M AL |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 9,6 mm |
| Snijlengte: | 16 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 61 mm |
5-delige Carbide Burr Set met Diverse Vormen in Duurzame Plastic Koffer en 6mm Schacht
| Model: | SG-5M SF,SF-5M DM,SC-5M AL,SA-5M DM,SA-5M AL |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
10-delige wolfraamcarbide braamset met 6 mm schacht voor precisie metaalslijpen en ontbramen
| Model: | SF-5M DM,SG-5M AL,SM-5M SC,SM-5M DM,SL-5M DC,SB-5M INOX,SA-5M SK,SC-5M SC,SC-5M AL,SL-5M SF |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7/16 mm |
| Snijlengte: | 25/30mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 67/70/75 mm |
10 stukken wolfraamcarbide-boorkit met 6 mm-schank en dubbel gesneden ontwerp voor metaalbewerking
| Model: | SL-5M DC, SL-5M AL, SL-5M ST, SF-5M SK, SF-5M ST, SC-5M SK, SA-5M SK, SA-5M DC, SA-5M ST, SA-5M AL |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7/16 mm |
| Snijlengte: | 25/30mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 70/75 mm |
SH-3ZM Onvoltooide Carbide Burr Blank met aanpasbare tandschleuring en 10 mm snijdiameter in wolfraamcarbide materiaal
| Model: | SH-3ZM |
|---|---|
| Snijd Dia.: | ES5500 |
| Snijlengte: | 25 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
SL-4M Radius Taper Carbide Burr Blank voor op maat slijpen van tanden in YG8-kwaliteit wolfraamcarbide
| Model: | SL-4M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | PLC industriële besturing |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 73 mm |
SE-5M Ovaal Gelaste Semi-Afgewerkte Carbide Braam Blank met 12,7 mm Kopdiameter voor Maatwerk Slijpen
| Model: | SE-5M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 22 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 67 mm |