Keywords [ carbide burr tool ] match 338 producten.
SH-5M AlTiN-Coated Dubbelgesneden Hardmetalen Frees Vlamvorm voor Metaal- en Gietwerk
| Model: | SH-5M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 32 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 77mm |
SG-2ML6 150 mm Sank Pointed Tree Single Cut Carbide Burr voor diepe groeven en scherpe hoeken
| Model: | SG-2ML6SC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 8 mm |
| Snijlengte: | 19 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 169mm |
SG-44ML3 Solide hardmetalen braam met puntige boomprofiel en enkelvoudige snede voor smalle groeven en hoeken - 75 mm totale lengte
| Model: | SG-44ML3SC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 3 mm |
| Snijlengte: | 12,7 mm |
| Schacht: | 3 mm |
| Globaal: | 3000 ton/maand |
SE-41ML3 75 mm OAL enkel gesneden ovaal profiel lange schank carbide boor voor concave en gebogen werkzaamheden
| Model: | SE-41ML3SC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 3 mm |
| Snijlengte: | 5,5 mm |
| Schacht: | 3 mm |
| Globaal: | 3000 ton/maand |
SD-42ML3 Enkele Snede Lange Schacht Carbid Burr met 3mm Snijdiameter en 75mm Totale Lengte voor Interne Radii
| Model: | SD-42ML3SC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 3 mm |
| Snijlengte: | 2,8 mm |
| Schacht: | 3 mm |
| Globaal: | 3000 ton/maand |
SA-41ML3 Enkele snede wolfraamcarbide braam met 75 mm lange schacht voor diepe holtes en zijwanden
| Model: | SA-41ML3SC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 1,5 mm |
| Snijlengte: | 6 mm |
| Schacht: | 3 mm |
| Globaal: | 3000 ton/maand |
SF-5ZM Radiusboom Carbidebraam Blank met 12mm Kop en 6mm Schacht voor Maatwerk Slijpen
| Model: | SF-5ZM |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
5-stuk Carbide Burr Set met 12,7 mm snijdiameter en 6 mm schakel voor metaalbewerking
| Model: | SB-5M ST,SG-5M DM,SH-5M AL,SC-5M AL,SL-4M ST |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25/28/32 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 70/73/77 mm |
5-delige wolfraamcarbide braamset met 12,7 mm snijdiameter en 6 mm schacht voor metaalbewerking
| Model: | SB-5M ST/SC-5M AL/SG-5M DM/SL-4M SF/SH-5M SC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25/28/32 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 70/73/77 mm |
SF-5M Kogelneus Boom Enkele Snede Hardmetalen Frees - Voor Contour Ruwfrezen en Interne Hoekbewerking
| Model: | SF-5MSC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |