Keywords [ carbide burr tool ] match 338 producten.
AlTiN-Coated 5-delige hardmetalen braamset met 6 mm schacht voor multi-materiaal werk in aluminium koffer
| Model: | SC-3M DC/SE-3M DC/SC-3M AL/SM-4M SF/SB-3M AL |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 9,6 mm |
| Snijlengte: | 16/19 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 61/64 mm |
10-delige AlTiN-gecoate Multi-Cut Carbide Burr Set voor metaalbewerking in aluminium koffer
| Model: | SB-3M DC/SA-3M IN/SA-3M SC/SC-3M DC/SF-5M AL/SF-5M DM/SF-5M DC/SG-5M DC/SG-5M SK/SL-4M AL |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 9,6/12,7 mm |
| Snijlengte: | 19/25/28 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 64/70/73 mm |
Standaard Carbide Burr Bit 5-delige Set Slijtvaste Carbide Burr Die Grinder Bit
| Model: | SH-5M DM/SF-5M ST/SC-5M DC/SG-5M DC/SE-5M DM |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 22/25/32mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 67/70/77 mm |
5-delige Carbide Rotary Burr Set met Multi-Vorm en Snede voor Ruwe Bewerkingen - 6mm Schacht Wolframcarbide Burr Kit
| Model: | SE-3M SK/SA-2M CB/SG-3M SK/SJ-5M SC/SN-4M DM |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 8/9,6/12,7 mm |
| Snijlengte: | 11/12,7/16/19 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 56/58/61/64 mm |
5-delige wolfraamcarbide-borren met een snijdiameter van 12,7 mm en een staaf van 6 mm voor precisie metaalbewerking
| Model: | SN-4M SC/SJ-5M SF/SJ-5M DM/SK-5M SC/SD-5M DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 6,3/11/12,7 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 54/56/58 mm |
Professionele wolfraamcarbide braamset 5-delige carbide roterende braamset
| Model: | SA-5M DC/ SB-5M DM/ SB-5M ST/ SC-5M DC/ SF-5M DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
Wolfraamcarbide Freeset met 6 mm schacht, 12,7 mm snijdiameter en meervoudige vormen en sneden voor metaalbewerking
| Model: | SL-4M ST/SF-5M IN/SG-5M DC/SM-5M ST/SC-5M DM |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 22/25/28 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 67/70/73 mm |
5-delige braamgereedschapset Duurzaam ontwerp met aluminium verpakking
| Model: | SB-2M CB/ SD-5M AL/ SE-3M SK/ SG-3M SK/ SK-5M DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 8/9,6/12,7 mm |
| Snijlengte: | 6,3/11/16/19 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 54/56/61/64mm |
SC-5M Kogelneus Aluminium Snij Wolframcarbide Braam - C12.72506AL voor het bewerken van gebogen zacht metaal
| Model: | SC-5M AL |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
SA-3M YG8 kwaliteit cilindrische carbide-boor - Algemene metaalverwerking
| Model: | SA - 3M INOX |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 9,6 mm |
| Snijlengte: | 19 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 64 mm |