Keywords [ carbide burr tool ] match 338 producten.
12 mm Hoofd Carbide Burr Multi Stage Conic Geometrie SN-4M Voor Schimmel Hout Snijwerk
| Model: | SN-4MSC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 12,7 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 58 mm |
Eenvoudig gesneden ruwe koolstofbuizen Efficiënt materiaal verwijderen Handgereedschap SE-5M
| Model: | SE-5MSC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 20 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 67 mm |
SG-1BM Puntige Boom Carbide Rotary Burr Halfafgewerkt voor Tand Slijpen
| Model: | SG-1BM |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 6 mm |
| Snijlengte: | 16 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 61 mm |
Betrouwbare roterende frezen SE-5M AlTiN gecoat dubbel gesneden hardmetalen braam
| Model: | SE-5M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 22 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 67 mm |
SF-5M AlTiN-Coated Diamant-Hartmetallfräser für harte Materialien mit verlängerter Lebensdauer
| Model: | SF-5M DM |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
SA-2ZM Cilinder Carbide Burr Blank met 8 mm kopdiameter voor op maat slijpen van tanden in wolfraamcarbide materiaal
| Model: | SA-2ZM |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 8 mm |
| Snijlengte: | 20 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 65 mm |
SL-4M Kogelvormige Frees - Ontworpen voor Contourafwerking en Detailwerk
| Model: | SL-4MSF |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | PLC industriële besturing |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 73 mm |
AlTiN Gecoate SC-5M Enkele Snede Hardmetalen Frees voor Algemene Bewerking
| Model: | SC-5M SC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
SA-5M AlTiN-gecoate eenvoudig gesneden carbide-boor - warmte- en slijtvast voor algemene metaalbewerking
| Model: | SA-5MSC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
10 stukken wolfraamcarbide-boorstel met 6 mm-schaal ️ Complete multi-shaped rotary boorkit voor metaalbewerking
| Model: | SA-5M AL/SA-5M SK/SA-5M INOX/SF-5M SK/SF-5M AL/SG-5M SC/SM-5M DC/SM-5M AL/SE-5M AL/SD-5M SC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 11/22/25 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 556/67/70 mm |