Keywords [ carbide cutting tools ] match 338 Ürünler.
SG-44ML3 Nokta Uçlu Ağaç Profilli ve Tek Kesimli Tasarımlı Masif Karbür Çapak, Dar Oluklar ve Köşeler İçin - 75mm Toplam Uzunluk
| Modeli: | SG-44ML3 SC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 3 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 12,7 mm |
| İncik: | 3 mm |
| etraflı: | BTS'in |
SD-42ML3 Tek Kesim Uzun Saplı Karbür Çapak, 3mm Kesim Çapı ve 75mm Toplam Uzunluk, İç Radyüsler İçin
| Modeli: | SD-42ML3 SC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 3 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 2,8 mm |
| İncik: | 3 mm |
| etraflı: | BTS'in |
SA-41ML3 Derin Oyuklar ve Yan Duvarlar İçin 75mm Uzun Saplı Tek Kesim Tungsten Karbür Çapak
| Modeli: | SA-41ML3 SC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 1,5 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 6 mm |
| İncik: | 3 mm |
| etraflı: | BTS'in |
SM-3M Çelik Kesim Tungsten Karbür Döner Burrs Saldırma Boncuk Çekimi Korozyona Karşı
| Modeli: | SM-3M ST |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 6 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
Yüksek Verimli Tungsten Karbür Taşlama Ucu SB-3M Çift Kesimli
| Modeli: | SB-3M ST |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 9.6mm |
| Kesim Uzunluğu: | 19 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 64 mm |
SH-5M Karbür Alüminyum Kesim Döner Çapak - Demir Dışı Metallerin İşlenmesi İçin Tasarlanmıştır
| Modeli: | SH-5M AL |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 32 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 77 |
Yüksek Performanslı Karbür Döner Eğe Gümüş Lehim 25mm Kesme Uzunluğu SC-5M AL
| Modeli: | SC-5M AL |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
SE-2M YG8 Genel Sınıf Karbür Çapak - Maliyet Etkin Karbon ve Alaşımlı Çelik İşleme
| Modeli: | SE-2MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 8 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 15mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 60 mm |
SF-5M Yumuşak Metal İşleme Karbid Alüminyum Kesik Döner Burr Anti-Stop Tasarımı
| Modeli: | SF-5M AL |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
SM-5ZM Konik Paslanmaz Çelik Kesim Karbür Çapak - M122506 Paslanmaz Çelik Eğimler ve Delik İşleri İçin
| Modeli: | SM-5ZM GİRİŞİ |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |