Keywords [ carbide cutting tools ] match 338 produkty.
SG-44ML3 Twarde węglowodanowe węgiel z profilu drzewa i pojedynczego cięcia dla wąskich wylotów i narożników - 75 mm długości całkowitej
| Model: | SG-44ML3 SC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 3mm |
| Długość cięcia: | 12,7 mm |
| Cholewka: | 3mm |
| ogólnie: | 75mm |
SD-42ML3 Jednorazowa długa szczypa węglowa z średnicą cięcia 3 mm i długością całkowitą 75 mm dla wewnętrznych promieni
| Model: | SD-42ML3 SC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 3mm |
| Długość cięcia: | 2,8 mm |
| Cholewka: | 3mm |
| ogólnie: | 75mm |
SA-41ML3 Frez trzpieniowy z węglika spiekanego z pojedynczym nacięciem i trzpieniem o długości 75 mm do głębokich wnęk i ścian bocznych
| Model: | SA-41ML3 SC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 1,5 mm |
| Długość cięcia: | 6mm |
| Cholewka: | 3mm |
| ogólnie: | 75mm |
SM-3M Stalowy cięcie Tungstanu Karbidu Rotary Burrs Weld Bead Usunięcie antykorozyjny
| Model: | SM-3M ST |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 6mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
Wysokiej wydajności Tungsten Carbide Die Grinder Bits SB-3M Z Podwójnymi cięciami
| Model: | SB-3M ST |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 9,6 mm |
| Długość cięcia: | 19 mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 64 mm |
SH-5M Karbid Aluminium Cut Rotary Burr - przeznaczony do obróbki metali innych niż żelazne
| Model: | SH-5M AL |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 32mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 77 |
Wysokowydajny pilnik obrotowy z węglika spiekanego, lutowany srebrem, długość cięcia 25 mm, SC-5M AL
| Model: | SC-5M AL |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
SE-2M YG8 Frez węglikowy ogólnego przeznaczenia - Ekonomiczne przetwarzanie stali węglowej i stopowej
| Model: | SE-2M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 8mm |
| Długość cięcia: | 15mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 60mm |
SF-5M Karbid Aluminium Cut Rotary Burr do przetwarzania miękkich metali
| Model: | SF-5M AL |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
Stożek SM-5ZM INOX z węglika spiekanego - M122506 do pracy na pochyłościach i otworach ze stali nierdzewnej
| Model: | SM-5ZM IN |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |