Keywords [ carbide cutting tools ] match 338 Ürünler.
Metal işleme için 12.7 mm kesim çapı ve 6 mm çubuklu 5 parçalı çok şekilli Karbid Burr Set
| Modeli: | SA-5M AL,SF-5M INOX,SF-5M AL,SH-5M SK,SB-5M AL |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 22/25/32mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 67/70/77mm |
6mm Saplı ve Çok Şekilli Tungsten Karbür Döner Çapak Seti, Çapak Alma ve Taşlama İçin
| Modeli: | SG-5M SF,SC-5M AL,SF-5M AL,SA-5M SK,SA-5M DM |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
6mm Saplı Metal İşleme İçin 5 Parçalı Tungsten Karbür Freze Ucu Seti
| Modeli: | SN-4M DM,SF-3M ST,SM-4M AL,SK-3M DC,SB-1M CB |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 6/9,6/10/12 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 5/13/16/19mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 50/61/58/64mm |
Özel Taşlama Yarı Mamul Karbür Çapakları İçin SF-3M Bakir Kalite Tungsten Karbür Gümüş Lehimli Ön Şekil
| Modeli: | SF-3M |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 9.6mm |
| Kesim Uzunluğu: | 19 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 64 mm |
Özel Döner Çapak Üretimi İçin SJ-6M Virgin YG8 Tungsten Karbür Boşluğu, 16mm Kesme Çapı ve Gümüş Lehim Tipi
| Modeli: | SJ-6M |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 16 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 14.5mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 62mm |
SE-41ML3 Volfram Karbidinde ince detay çalışmaları için uzattığı kollu 3 mm uzun kollu Karbid Burr
| Modeli: | SE-41ML3 SC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 3 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 5,5 mm |
| Şaft Çapı: | 3 mm |
| etraflı: | BTS'in |
SD-42ML3 Tek Dişli Karbür Döner Çapak, 3mm Sap Çapı ve 75mm Toplam Uzunluk ile Derin Oyuklar İçin
| Modeli: | SD-42ML3 SC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 3 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 2,8 mm |
| Şaft Çapı: | 3 mm |
| etraflı: | BTS'in |
SH-5ZM H1232 Bakir Tungsten Karbür Uç – Gümüş Lehimli Döner Çapak Alma Ucu, 12mm Kesme Çaplı
| Modeli: | SH-5ZM |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 32 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 77 mm |
SE-2M E0815 8mm Kesim Çaplı Tungsten Karbür Ön Forması Özel Diş Maçlama Yarım Bitmiş Karbür Burr
| Modeli: | SE-2M |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 8 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 15mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 60 mm |
SG-15M G1938 YG8 Tungsten Karbür Ön Şekil – 19mm Kesme Çapı Gümüş Lehimli Yarı Mamul Çapak
| Modeli: | SG-15M |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 19 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 38 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 83mm |