Keywords [ carbide cutting tools ] match 338 producten.
5-delige wolfraamcarbide braamset met 6 mm schacht en dubbele snede voor metaalbewerking
| Model: | SN-2M DM, SM-4M SK, SG-2M DK, SC-1M CB, SB-1M CB |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 6/8/9,6 mm |
| Snijlengte: | 9,5/16/19 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 50/55/61/64mm |
5-delige Carbide Burr Set met Diverse Vormen in Duurzame Plastic Koffer en 6mm Schacht
| Model: | SG-5M SF,SF-5M DM,SC-5M AL,SA-5M DM,SA-5M AL |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
10-delige wolfraamcarbide braamset met 12,7 mm snijdiameter en 6 mm schacht voor geavanceerd metaalwerk
| Model: | SM-5M DM, SG-5M SC, SM-5M SK, SM-5M DC, SE-5M DC, SF-5M AL, SH-5M DM, SH-5M SK, SB-5M SK, SF-5M INOX |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 22/25/32mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 67/70 mm |
10-delige wolfraamcarbide braamset met 6 mm schacht voor precisie metaalslijpen en ontbramen
| Model: | SF-5M DM,SG-5M AL,SM-5M SC,SM-5M DM,SL-5M DC,SB-5M INOX,SA-5M SK,SC-5M SC,SC-5M AL,SL-5M SF |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7/16 mm |
| Snijlengte: | 25/30mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 67/70/75 mm |
SA-3M Carbide Rotary Burr Blank met Aanpasbaar Tandprofiel in Slijtvast Wolfraamcarbide en Zilverbraam Type
| Model: | SA-3M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 9,6 mm |
| Snijlengte: | 19 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 64 mm |
SJ-5M J12.711 Virgin Carbide Preform
| Model: | SJ-5M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 11 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 56 mm |
SL-4M Radius Taper Carbide Burr Blank voor op maat slijpen van tanden in YG8-kwaliteit wolfraamcarbide
| Model: | SL-4M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | PLC industriële besturing |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 73 mm |
Vlamvormige carbide borrel met 12,7 mm hoofddiameter voor aangepaste tandschleuring - zilveren braze type
| Model: | SH-5M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 32 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 77mm |
SE-5M Ovaal Gelaste Semi-Afgewerkte Carbide Braam Blank met 12,7 mm Kopdiameter voor Maatwerk Slijpen
| Model: | SE-5M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 22 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 67 mm |
SK-1BM 90° Verzinkboor Blank van hardmetaal met een kopdiameter van 6 mm en YG8-kwaliteit voor slijpen op maat
| Model: | SK-1BM |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 6 mm |
| Snijlengte: | 3 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 50 mm |