Keywords [ carbide cutting tools ] match 338 producten.
SF-5M Ball Nosed Tree Diamond Cut Carbide Burr - voor het polijsten van curves van harde materialen
| Model: | SF-5M DM |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
SF-5M Sngle Fine Cut Pure Raw Material Wolframcarbide Burr - Silver Brazing zorgt voor <0.15mm uitloop
| Model: | SF-5MSF |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
SA-43M Carbide Burr Drill Bit Composite Multi Functional Solid
| Model: | SA-43MSC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 3 mm |
| Snijlengte: | 14 mm |
| schacht idia: | 3 mm |
| Globaal: | 38 mm |
Semi-afgewerkte Carbide Rotary Burr SF-5M Industrial voor de borstelslijptoepassing
| Model: | SF-5M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
Veelzijdige hardmetalen braamsets voor gedetailleerd metaalslijpen, polijsten en slijpen
| Model: | SA-5M DC, SA-5 DM, SC-5M DC, SF-5M DC, SA-5M SK |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
8-delige wolfraamcarbide braamset met 6 mm schacht voor precisie metaalbewerking
| Model: | SK-2M DC, SJ-2M SC, SN-4M DC, SF-3M SK, SH-3M SK, SF-1BM ST, SB-1BM CB, SC-1BM CB |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 6/8/9,6/12,7 mm |
| Snijlengte: | 4/7/12,7/16/19 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 49/52/58/61/64mm |
SC-5M Zilvergraad Tungstencarbide Blank met 12,7 mm snijdiameter voor custom grinding
| Model: | SC-5M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
SL-2M Virgin Tungsten Carbide Preform - Zilvergelijste halffabricate Carbide Burr met een snijdiameter van 8 mm
| Model: | SL-2M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 8 mm |
| Snijlengte: | 22 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 67 mm |
SE-5ZML6 SC Extended Shank Carbide Burr met SC Cut Geometry en 170 mm totale lengte voor diep holtewerk
| Model: | SE-5ZML6 SC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12 mm |
| Snijlengte: | 20 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 170 mm |
SM-42ML3 Enkele Snede Lange Schacht Carbide Braam met Verlengde Schacht voor Gladde Afwerking in Diepe Toepassingen
| Model: | SM-42ML3SC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 3 mm |
| Snijlengte: | 11 mm |
| steeldia: | 3 mm |
| Globaal: | 3000 ton/maand |