Keywords [ carbide cutting tools ] match 338 producten.
YG8 Kwaliteit Semi-Afgewerkte Hardmetalen Freesvoorbewerking met 6 mm Snijdiameter en Massief Type voor Maatwerk Gereedschap
| Model: | SJ-1BM |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 6 mm |
| Snijlengte: | 5 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 50 mm |
SD-5M Bolvormige halffabricate Carbide Burr Blank met 12,7 mm hoofddiameter en YG8-kwaliteit voor aangepaste tandenmalen
| Model: | SD-5M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 11 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 56 mm |
SA-3ZM Carbide Burr Blank met 10 mm hoofddiameter voor aanpasbaar tandprofiel en zilveren braze
| Model: | SA-3ZM |
|---|---|
| Snijd Dia.: | ES5500 |
| Snijlengte: | 20 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 65 mm |
YG8 Kwaliteit Carbide Burr Bits SG-5M G12.725 Praktisch Met Helical Fluit Ontwerp
| Model: | SG-5M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
SA-5M Cylinder zonder eindgesneden diamant gesneden carbide borrel - voor hard materiaal platte en zijdelingse werken
| Model: | SA-5M DM |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
SA-2M 5-Axis CNC Precision Grinding Carbide Rotary Burr met ≤0,15 mm uitloop en hoge nauwkeurigheid
| Model: | SA-2M Sk |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 8 mm |
| Snijlengte: | 19 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 64 mm |
Veilige Eco-vriendelijke Carbide Frees Snelle Verwijdering Massieve Carbide Frezen SN-4M
| Model: | SN-4M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 12,7 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 58 mm |
SD -3M Kogelvormige Dubbele Fijne Snede Frees - Diepe Matrijsholte Bewerking
| Model: | SD-3M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 9,6 mm |
| Snijlengte: | 8 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 53 mm |
Massieve wolfraamcarbide braamfrezen 3 mm nano blauw gecoat met verbeterd smeerontwerp
| Model: | SA-41M DC,SB-41M DC,SC-41M DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 1,5 mm/2,5 mm |
| Snijlengte: | 6 mm/11 mm |
| steeldia: | 3 mm |
| Globaal: | 38 mm |
Combi-carbide roterende boeren met meerdere tanden voor verschillende werkstukvormen
| Model: | VCB-5M DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12.7cm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |