| Model: | SC-5M AL | Snijd Dia.: | 12,7 mm |
|---|---|---|---|
| Snijlengte: | 25 mm | Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm | Snee: | Al |
| Coating: | Nee | Materiaal: | Wolfraamcarbide |
| Cijfer: | YG8 | Type: | Zilver Braze |
| Werkstuk: | Aluminium, staal, gietijzer | ||
De SC-5M-carbide roterende boor is ontworpen voor het bewerken van gebogen oppervlakken van aluminium en zachte metalen.Het combineert een kogelvormige cilindervorm met een aluminium gesneden tandprofiel en is uitgerust met een standaard 6 mm staafDe bal neus is geschikt voor contouren en gebogen oppervlakken, terwijl het cilindrische deel kan worden gebruikt voor algemene afwerking.verscheidenheid bieden voor meerhoekige bewerkingen en gedetailleerd werk.