Keywords [ tungsten carbide cutting tools ] match 332 προϊόντα.
SN-2M Σκόρπιση από διαμαντένιο καρβίδιο - Για ανοξείδωτο χάλυβα και κράματα με βάση το νικέλιο
| Μοντέλο: | SN-2M DM |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 9,5 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 55 χιλιοστά |
Stabile Leistung Hartmetall-Rotationsfräser SH-3ZM für Aluminium, weiche Nichteisenmetalle
| Μοντέλο: | SH-3ZM AL |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 10 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
Λήψη με λέιζερ Κωνικού Καρβιδίου SF-3M OEM
| Μοντέλο: | SF-3M SK |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 19 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 64 χιλιοστά |
Πολλαπλής διαίρεσης τύπου βουλφραμινών μπουρτών μπλε κιβώτιο αλουμινίου μπουρτ για γενική επεξεργασία
| Μοντέλο: | SD-5M AL/SN-4M SC/SC-2M CB/SM-5M DC/SG-2M ST |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 8/12,7 χλστ |
| Μήκος κοπής: | 11/12.7/19/22 χλστ |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 56/58/64/67 χλστ |
SC-5M Μύλος Καρβιδίου με Σφαιρική Μύτη για Αλουμίνιο - C12.72506AL για Κατεργασία Καμπύλων Μαλακών Μετάλλων
| Μοντέλο: | SC-5M AL |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
SM-4M Υψηλής ποιότητας χάλυβας- Μεταβατική επεξεργασία περιγράμματος βάθους
| Μοντέλο: | SM-4M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 16 χιλιοστά |
| σάνκ δια: | 6mm |
| Συνολικά: | 61 χιλιοστά |
Σετ 5 τεμαχίων με καρβιδένια φρέζα, ανθεκτικό στη φθορά, για περιστροφικό τρυπάνι
| Μοντέλο: | SH-5M DM/SF-5M ST/SC-5M DC/SG-5M DC/SE-5M DM |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 22/25/32 χλστ |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 67/70/77 χλστ |
SA-43ML2 3mm συμπαγής YG10X Βαρέως Τύπου Τρυπάνι - Ισχυρή Επεξεργασία Χυτοσιδήρου και Χάλυβα
| Μοντέλο: | SA-43ML2 DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 3 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 14 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 3 χιλιοστά |
| Συνολικά: | 50 χλστ |
SB-3ML6 Επεκτεινόμενες σφραγίδες καρβιδίου για ανθεκτική στη διάβρωση εσωτερική γυάλωση τοίχων
| Μοντέλο: | SB-3ZML6 DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 10 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 20 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 170 χλστ |
SJ-5M J12.711 Παρθένος Καρβιδικός Προτύπος ∙ Ασημένια συγκολλημένη, ημιτελής για την παραγωγή Burr
| Μοντέλο: | SJ-5M |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 11 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 56mm |