Keywords [ tungsten carbide cutting tools ] match 332 producten.
Wolfraamcarbide Freeset met Multi-Tooth Ontwerp en 6mm Schacht voor Metaalbewerking
| Model: | SA-2M CB/SC-2M CB/SG-2M ST/SM-5M IN/SN-4M DM |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 8/12,7 mm |
| Snijlengte: | 12,7/19/22 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 58/64/67 mm |
5-delige wolfraamcarbide roterende braamset in aluminium koffer voor metaalbewerking
| Model: | SH-5M SC/SL-4M SF/SG-5M DM/SC-5M AL/SA-5M ST |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25/28/32 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70/73/77 mm |
5 stukken wolfraamcarbide roterende boor met 6 mm staaf voor ruw maken van meerdere materialen
| Model: | SL-4M ST/SM-5M AL/SA-5M AL/SC-5M DM/SF-5M SK |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 22/25/28 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 67/70/73 mm |
5-delige wolfraamcarbide roterende braamset met multi-tand combinatie en 6 mm schacht voor diverse materialen
| Model: | SM-5M IN/SG-2M ST/SC-2M CB/SA-2M CB/SL-4M ST |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 8/12,7 mm |
| Snijlengte: | 19/22/25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 64/67/70 mm |
10-delige wolfraamcarbide braamset met 12,7 mm snijdiameter en 6 mm schacht voor geavanceerd metaalwerk
| Model: | SM-5M DM, SG-5M SC, SM-5M SK, SM-5M DC, SE-5M DC, SF-5M AL, SH-5M DM, SH-5M SK, SB-5M SK, SF-5M INOX |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 22/25/32mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 67/70 mm |
10-delige wolfraamcarbide braamset met 6 mm schacht voor precisie metaalslijpen en ontbramen
| Model: | SF-5M DM,SG-5M AL,SM-5M SC,SM-5M DM,SL-5M DC,SB-5M INOX,SA-5M SK,SC-5M SC,SC-5M AL,SL-5M SF |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7/16 mm |
| Snijlengte: | 25/30mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 67/70/75 mm |
10-delige wolfraamcarbide roterende braamset met meerdere tandcombinaties voor metaalbewerking
| Model: | SL-4M SF/SL-4M ST/SB-5M IN/SA-5M DM/SG-5M AL/SF-5M DM/SC-5M SK/SC-5M AL/SM-5M DM/SM-5M SC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 22/25/28 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 67/70/73 mm |
SF-3M Virgin Grade Tungsten Carbide Silver Brazed Preform voor Custom Grinding Halffabricate Carbide Burr
| Model: | SF-3M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 9,6 mm |
| Snijlengte: | 19 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 64 mm |
Wolfraamcarbide Freeset met 6 mm schacht, 12,7 mm snijdiameter en meervoudige vormen en sneden voor metaalbewerking
| Model: | SL-4M ST/SF-5M IN/SG-5M DC/SM-5M ST/SC-5M DM |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 22/25/28 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 67/70/73 mm |
5-delige wolfraamcarbide roterende braamset met 12,7 mm snijdiameter en 6 mm schacht voor metaalbewerking
| Model: | SH-5M AL/SL-4M SF/SG-5M DM/SB-5M ST/SC-5M AL |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25/28/32 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70/73/77 mm |