Keywords [ tungsten carbide cutting tools ] match 332 producten.
Eenvoudig gesneden ruwe koolstofbuizen Efficiƫnt materiaal verwijderen Handgereedschap SE-5M
| Model: | SE-5MSC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 20 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 67 mm |
Aluminium gesneden carbide-borrelgereedschap SE-3M Zilvergelijste carbide-borrel-snijmachine met ultra lage afvoer
| Model: | SE-3M AL |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 9,6 mm |
| Snijlengte: | 16 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 61 mm |
10-delige AlTiN-gecoate Multi-Cut Carbide Burr Set voor metaalbewerking in aluminium koffer
| Model: | SB-3M DC/SA-3M IN/SA-3M SC/SC-3M DC/SF-5M AL/SF-5M DM/SF-5M DC/SG-5M DC/SG-5M SK/SL-4M AL |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 9,6/12,7 mm |
| Snijlengte: | 19/25/28 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 64/70/73 mm |
SA-5M Dubbelgesneden Carbide Frees - Voor Algemeen Metaalbewerking en Oppervlakteafwerking
| Model: | SA-5M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
SC-5M Karbide Rotatiebraam - 12,7 mm Kop Enkele Fijne Snede voor Algemeen Metaalbewerking
| Model: | SC-5MSF |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
SC-5M Carbide Kogelkop Cilinder Frees - Enkele Fijne Snede voor Gebogen Metaalwerk
| Model: | SC-5MSF |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
8-delige Carbide Rotary Burr Set met 6mm schacht, tand en vorm aanpasbaar
| Model: | SH-5M DM/SL-4M DM/SF-5M ST/SB-5M ST/SA-5M AL/SC-2M CB/SB-2M CB/SG-2M ST |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 8/12,7 mm |
| Snijlengte: | 19/25/28/32 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 65/70/73/77 mm |
SG-5ML6 Long Shank Double Cut Rotary Burr 150mm Shank voor diep holte en complexe contourwerkzaamheden
| Model: | SG-5ML6DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 175 mm |
5-delige Carbide Burr Set met Diverse Vormen in Duurzame Plastic Koffer en 6mm Schacht
| Model: | SG-5M SF,SF-5M DM,SC-5M AL,SA-5M DM,SA-5M AL |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
AlTiN-gecoat meerzijdige hardmetalen braamset met 12,7 mm snijdiameter voor verbeterde slijtvastheid
| Model: | SF-5M SK/SC-5M SC/SB-5M IN/SL-4M AL/SH-5M DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25/28/32 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70/73/77 mm |