Keywords [ tungsten carbide cutting tools ] match 332 προϊόντα.
Set με περιστροφικά γρέζια από καρβίδιο βολφραμίου με σχεδιασμό πολλαπλών δοντιών και στέλεχος 6mm για μεταλλουργία
| Μοντέλο: | SA-2M CB/SC-2M CB/SG-2M ST/SM-5M IN/SN-4M DM |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 8/12,7 χλστ |
| Μήκος κοπής: | 12,7/19/22 χλστ |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 58/64/67 χλστ |
5 τεμάχια βαλβίδιο βολφραμίου περιστρεφόμενο σχοινί σε αλουμινένιο περίβλημα για μεταλλουργία
| Μοντέλο: | SH-5M SC/SL-4M SF/SG-5M DM/SC-5M AL/SA-5M ST |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25/28/32 χλστ |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70/73/77 χλστ |
Σετ περιστροφικών φρεζών από καρβίδιο βολφραμίου 5 τεμαχίων με στέλεχος 6mm για χονδρότερη επεξεργασία πολλαπλών υλικών
| Μοντέλο: | SL-4M ST/SM-5M AL/SA-5M AL/SC-5M DM/SF-5M SK |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 22/25/28 χλστ |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 67/70/73 χλστ |
5 τεμάχια Tungsten Carbide Rotary Burr Set με συνδυασμό πολλαπλών δοντιών και 6mm Shank για διάφορα υλικά
| Μοντέλο: | SM-5M IN/SG-2M ST/SC-2M CB/SA-2M CB/SL-4M ST |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 8/12,7 χλστ |
| Μήκος κοπής: | 19/22/25 χιλ. |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 64/67/70 χλστ |
10 κομμάτια Tungsten Carbide Burr Set με διάμετρο κοπής 12,7 mm και άξονα 6 mm για προηγμένη μεταλλουργία
| Μοντέλο: | SM-5M DM, SG-5M SC, SM-5M SK, SM-5M DC, SE-5M DC, SF-5M AL, SH-5M DM, SH-5M SK, SB-5M SK, SF-5M INOX |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 22/25/32 χλστ |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 67/70 χλστ |
10 τεμάχια Tungsten Carbide Burr Set με 6mm Shank για Στρίψιμο Μεταλλικών Μεταλλικών και Αποσβέστευση
| Μοντέλο: | SF-5M DM,SG-5M AL,SM-5M SC,SM-5M DM,SL-5M DC,SB-5M INOX,SA-5M SK,SC-5M SC,SC-5M AL,SL-5M SF |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7/16 χλστ |
| Μήκος κοπής: | 25/30 χλστ |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 67/70/75 χλστ |
Σετ περιστροφικών φρεζών από καρβίδιο βολφραμίου 10 τεμαχίων με πολλαπλούς συνδυασμούς δοντιών για μεταλλουργία
| Μοντέλο: | SL-4M SF/SL-4M ST/SB-5M IN/SA-5M DM/SG-5M AL/SF-5M DM/SC-5M SK/SC-5M AL/SM-5M DM/SM-5M SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 22/25/28 χλστ |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 67/70/73 χλστ |
SF-3M Παρθένας ποιότητας καρβιδίου του βολφραμίου προδιαμορφωμένο με συγκόλληση αργύρου για ημιτελή γρέζια καρβιδίου κατά παραγγελία
| Μοντέλο: | SF-3M |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 19 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 64 χιλιοστά |
Σετ Φρέζες από Καρβίδιο Τιτανίου με Στέλεχος 6mm, Διάμετρο Κοπής 12,7mm και Πολλαπλά Σχήματα και Κοπές για Μεταλλουργία
| Μοντέλο: | SL-4M ST/SF-5M IN/SG-5M DC/SM-5M ST/SC-5M DM |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 22/25/28 χλστ |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 67/70/73 χλστ |
Σετ περιστροφικών φρεζών καρβιδίου βολφραμίου 5 τεμαχίων με διάμετρο κοπής 12,7mm και στέλεχος 6mm για μεταλλουργία
| Μοντέλο: | SH-5M AL/SL-4M SF/SG-5M DM/SB-5M ST/SC-5M AL |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25/28/32 χλστ |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70/73/77 χλστ |