Keywords [ tungsten carbide cutting tools ] match 332 producten.
10 stukken wolfraamcarbide-boorstel met 6 mm-schaal ️ Complete multi-shaped rotary boorkit voor metaalbewerking
| Model: | SA-5M AL/SA-5M SK/SA-5M INOX/SF-5M SK/SF-5M AL/SG-5M SC/SM-5M DC/SM-5M AL/SE-5M AL/SD-5M SC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 11/22/25 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 556/67/70 mm |
10 stukken wolfraamcarbide-boorkit met 6 mm-schank en dubbel gesneden ontwerp voor metaalbewerking
| Model: | SL-5M DC, SL-5M AL, SL-5M ST, SF-5M SK, SF-5M ST, SC-5M SK, SA-5M SK, SA-5M DC, SA-5M ST, SA-5M AL |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7/16 mm |
| Snijlengte: | 25/30mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 70/75 mm |
8-stuk AlTiN-gecoate wolfraamcarbide roterende boor set met multi-tand selectie en 6 mm staaf voor verbeterde duurzaamheid
| Model: | SB-3M DC/SA-3M IN/SA-3M SC/SC-3M DC/SF-5M AL/SF-5M DM/SG-5M DC/SF-5M SK |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 9,6/12,7 mm |
| Snijlengte: | 19/25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 64/70 mm |
SH-3ZM Onvoltooide Carbide Burr Blank met aanpasbare tandschleuring en 10 mm snijdiameter in wolfraamcarbide materiaal
| Model: | SH-3ZM |
|---|---|
| Snijd Dia.: | ES5500 |
| Snijlengte: | 25 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
SL-2M Virgin Tungsten Carbide Preform - Zilvergelijste halffabricate Carbide Burr met een snijdiameter van 8 mm
| Model: | SL-2M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 8 mm |
| Snijlengte: | 22 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 67 mm |
SF-5M F12.725 Virgin Tungsten Carbide Preform met 12,7 mm snijdiameter en zilver gebreid voor de productie van Burr
| Model: | SF-5M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
5 stuks Multi-Cut Carbide Rotary Burr Set met wolfraamcarbide materiaal en 6 mm staaf voor verschillende bewerkingswerkzaamheden
| Model: | SN-4M DM/SG-2M ST/SM-5M AL/SB-2M CB/SK-5M DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 8/12,7 mm |
| Snijlengte: | 6,3/12,7/19/22 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 54/58/64/67mm |
5-delige wolfraamcarbide-borren met een snijdiameter van 12,7 mm en een staaf van 6 mm voor precisie metaalbewerking
| Model: | SN-4M SC/SJ-5M SF/SJ-5M DM/SK-5M SC/SD-5M DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 6,3/11/12,7 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 54/56/58 mm |
5-delige wolfraamcarbide braamset met 6 mm schacht en dubbele snede voor metaalbewerking
| Model: | SN-2M DM, SM-4M SK, SG-2M DK, SC-1M CB, SB-1M CB |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 6/8/9,6 mm |
| Snijlengte: | 9,5/16/19 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 50/55/61/64mm |
5 stukken wolfraamcarbide roterende boor set met 6 mm staaf voor aluminium diamant single cut combo
| Model: | SA-5M AL/SA-5M DM/SC-5M AL/SG-5M /SH-5M AL |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25/32 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70/77 mm |