Keywords [ tungsten carbide cutting tools ] match 332 producten.
SA-3M Carbide Rotary Burr Blank met Aanpasbaar Tandprofiel in Slijtvast Wolfraamcarbide en Zilverbraam Type
| Model: | SA-3M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 9,6 mm |
| Snijlengte: | 19 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 64 mm |
SG-3M Zilver gesoldeerde wolfraamcarbide braam met 9,6 mm snijdiameter en aanpasbare snijgeometrie
| Model: | SG-3M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 9,6 mm |
| Snijlengte: | 19 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 64 mm |
SL-4M Radius Taper Carbide Burr Blank voor op maat slijpen van tanden in YG8-kwaliteit wolfraamcarbide
| Model: | SL-4M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | PLC industriële besturing |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 73 mm |
Volframcarbide roterende boor set met 6 mm staaf en multi-shaped kit voor deburring en slijpen
| Model: | SG-5M SF,SC-5M AL,SF-5M AL,SA-5M SK,SA-5M DM |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
5-delige wolfraamcarbide braamset met 6 mm schacht voor metaalbewerking
| Model: | SN-4M DM, SF-3M ST, SM-4M AL, SK-3M DC, SB-1M CB |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 6/9,6/10/12 mm |
| Snijlengte: | 5/13/16/19 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 50/61/58/64 mm |
SE-41ML3 3mm Langschaft Hartmetallfräser mit verlängertem Schaft für Feinarbeiten in Hartmetall
| Model: | SE-41ML3SC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 3 mm |
| Snijlengte: | 5,5 mm |
| steeldia: | 3 mm |
| Globaal: | 3000 ton/maand |
SE-2M E0815 8 mm snijdiameter wolfraamcarbide preform voor aangepaste tand slijpen half afgewerkte carbide Burr
| Model: | SE-2M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 8 mm |
| Snijlengte: | 15 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 60 mm |
5-delige wolfraamcarbide braamset met 12,7 mm snijdiameter en 6 mm schacht voor metaalbewerking
| Model: | SH-5M AL,SL-4M SF,SG-5M DM,SB-5M ST,SC-5M AL |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25/28/32 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 70/73/77 mm |
SG-3ML6 Rotary Burr met verlengde schakel Tungstencarbide enkel gesneden voor moeilijk bereikbare gebieden
| Model: | SG-3ML6SC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 9,6 mm |
| Snijlengte: | 19 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 169mm |
SN-4M Carbide Rotary Bit AlTiN Coated Carbide Rotary Tool Bits Inverted Cone Design
| Model: | SN-4M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 12,7 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 58 mm |