Keywords [ tungsten carbide cutting tools ] match 332 producten.
SC-5M Zilvergraad Tungstencarbide Blank met 12,7 mm snijdiameter voor custom grinding
| Model: | SC-5M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
SJ-6M Virgin YG8 Wolframcarbide Blank voor Custom Rotary Burr Manufacturing met 16 mm snijdiameter en zilveren braze type
| Model: | SJ-6M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 16 mm |
| Snijlengte: | 14,5 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 62 mm |
SH-5ZM H1232 Nieuwe wolfraamcarbide blank – Soldeergesoldeerde roterende braam met 12 mm snijdiameter
| Model: | SH-5ZM |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12 mm |
| Snijlengte: | 32 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 77mm |
SC-5M YG8 Carbide Burr met Helische Fluit voor Precisie Gietijzer Bewerking
| Model: | SC-5M SC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
5-delige wolfraamcarbide braamset met 6 mm schacht – Multi-vormige kit voor metaalbewerking
| Model: | SL-4M INOX, SF-5M SK, SG-5M DC, SM-5M DC, SC-5M DM |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 22/25/28 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 67/70/73 mm |
SG-15M G1938 YG8 Wolframcarbide Voorgevormd Gereedschap – 19mm Snijdiameter Zilver gesoldeerd Half-afgewerkte Braam
| Model: | SG-15M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 19 mm |
| Snijlengte: | 38 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 83mm |
SA-42M Medisch Instrument Frees met Biocompatibel Materiaal en ISO 10993 Gecertificeerd Medisch Kwaliteit Wolfraamcarbide Frees
| Model: | SA-42M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 2,5 mm |
| Snijlengte: | 11 mm |
| steeldia: | 3 mm |
| Globaal: | 38 mm |
SG-1BM G0616 Virgin Tungsten Carbide Preform Silver Brazed Semi-Finished Carbide Burr met 6 mm snijdiameter
| Model: | SG-1BM |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 6 mm |
| Snijlengte: | 16 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 61 mm |
SD-5M D12.711 YG8 wolfraamcarbide preform met 12,7 mm snijdiameter voor custom-burr productie
| Model: | SD-5M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 11 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 56 mm |
YG8 kwaliteit wolfraamcarbide preform met 12,7 mm snijdiameter en zilver gebreid voor custom-burr productie
| Model: | SE-5M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 22 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 67 mm |