SC-5M Top Burr Alüminyum Kesilmiş Karbid Burr - C12.72506AL Kavisli Yumuşak Metal İşleme için
| Modeli: | SC-5M AL | Kesim Çapı: | 12,7 mm |
|---|---|---|---|
| Kesim Uzunluğu: | 25mm | İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm | Kesmek: | Al |
| Kaplama: | HAYIR | Malzeme: | Tungsten Karbür |
| Seviye: | YG8 | Tip: | Gümüş Lehim |
| İş parçası: | Alüminyum, çelik, dökme demir | ||
SC-5M karbid dönen boru, alüminyum ve yumuşak metallerin kavisli yüzey işleme için tasarlanmıştır.Bir küre burunlu silindir şeklini alüminyum kesilmiş bir diş profiliyle birleştirir ve standart 6 mm sapla donatılmıştırTop burun bölümü, kontur ve kavisli yüzey çalışmaları için uygunken, silindirli bölüm genel işleme yönelik olarak kullanılabilir.Çok açılı işlemler ve ayrıntılı çalışmalar için çok yönlülük sağlar.