SC-5M Kulkowy Nos Aluminium Cut Carbide Burr - C12.72506AL do obróbki metali miękkich
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa | CABURTECH |
| Orzecznictwo | ISO9001-2008 |
| Numer modelu | SC-5M AL |
| Minimalne zamówienie | 100 sztuk/model |
| Cena | 1-25USD |
| Szczegóły pakowania | Standardowy karton eksportowy |
| Czas dostawy | 15-30 dni |
| Zasady płatności | Akredytywa, T/T, Western Union |
| Możliwość Supply | 60000-70000 SZTUK/MIESIĄC |
| Model: | SC-5M AL | Średnica cięcia: | 12,7 mm |
|---|---|---|---|
| Długość cięcia: | 25mm | Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm | Cięcie: | glin |
| Powłoka: | NIE | Tworzywo: | Węglik wolframu |
| Stopień: | YG8 | Typ: | Srebrny Lut |
| Przedmiot: | Aluminium, stal, żeliwo | ||
Obrotowa sztuczka SC-5M z węglem jest przeznaczona do obróbki krzywych powierzchni aluminium i metali miękkich.Łączy w sobie kształt cylindru z nosem kulkowym z profilem zęba wyciętego z aluminium i jest wyposażony w standardowy 6mm szczyp. Sekcja nosu kulkowego nadaje się do wykonywania konturowania i wykonywania wykładni z zakrzywionymi powierzchniami, podczas gdy część cylindryczna może być wykorzystywana do ogólnego wykończenia,zapewniając wszechstronność dla operacji wielowzrocznych i szczegółowej pracy.