ALLE PRODUCTEN
SJ-5M Countersink 60° Double Cut Carbide Burr
| Model: | SJ-5M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 11 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 58 mm |
SJ-5M Versenker 60° Hartmetall-Rotationsfräser - Bearbeitung von hochlegiertem Stahl
| Model: | SJ-5M SC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 11 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 56 mm |
SK-5M Countersink 90° Double Cut Carbide Burr - Voor het lassen en het werk aan het metalen oppervlak
| Model: | SK-5M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 6,3 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 54 mm |
SG-5M SC Frees-Adaptief aan gebogen en concave oppervlakken
| Model: | SG - 5M SC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
SH-3M Diamond Cut Carbide Burr - voor het bewerken van roestvrij staal en titanium met hoog rendement
| Model: | SH-3M DM |
|---|---|
| cu dia: | 9,6 mm |
| Snijlengte: | 19 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 64 mm |
SN-2M Diamant gesneden carbideboor - voor roestvrij staal en legeringen op basis van nikkel
| Model: | SN-2M DM |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 9,6 mm |
| Snijlengte: | 9,5 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 55 mm |
SM-42M DC-laagtemperatuurkoeling - warmtegevoelig materiaal gespecialiseerd
| Model: | SM-42M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 3 mm |
| Snijlengte: | 11 mm |
| steeldia: | 3 mm |
| Globaal: | 38 mm |
SM-51M Taper Double Cut Carbide Burr - 6mm hoofd 3mm schakel voor hellings- en gatwerk
| Model: | SG-51M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 6,3 mm |
| Snijlengte: | 12,7 mm |
| Schacht: | 3 mm |
| Globaal: | 50 mm |
SK-3M DC Electronics Industry Burr - PCB- en microconnectorverwerking
| Model: | SK-3M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 9,6 mm |
| Snijlengte: | 4,7 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 52 mm |
SA-42M Medisch Instrument Frees met Biocompatibel Materiaal en ISO 10993 Gecertificeerd Medisch Kwaliteit Wolfraamcarbide Frees
| Model: | SA-42M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 2,5 mm |
| Snijlengte: | 11 mm |
| steeldia: | 3 mm |
| Globaal: | 38 mm |