Wszystkie produkty
SJ-5M Countersink 60° Frezowanie z węglika spiekanego z podwójnym ostrzem - do pogłębiania i obróbki krawędzi otworów
| Model: | SJ-5M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 11mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 58mm |
SJ-5M Countersink 60° Carbide Rotary Burr - High Alloy Steel Processing
| Model: | SJ-5M SC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 11mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 56 mm |
SK-5M Frez stożkowy 90° dwustronnie nacinany z węglika spiekanego - do spawania i obróbki powierzchni metalowych
| Model: | SK-5M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 6,3 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 54 mm |
SG-5M SC Wielofunkcyjny drzewny burr - dostosowany do zakrzywionych i zagłębionych powierzchni
| Model: | SG - 5M SC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
SH-3M Diamentowo obcięty węglowodor - do obróbki stali nierdzewnej i tytanu o wysokiej wydajności
| Model: | SH-3M DM |
|---|---|
| cu śr: | 9,6 mm |
| Długość cięcia: | 19 mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 64 mm |
SN-2M Frez diamentowany węglikowy - Do stali nierdzewnej i stopów niklu
| Model: | SN-2M DM |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 9,6 mm |
| Długość cięcia: | 9,5 mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 55 mm |
SM-42M DC Low-Temperature Cooling Burr - Materiał wrażliwy na ciepło
| Model: | SM-42M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 3mm |
| Długość cięcia: | 11mm |
| Shank Dia: | 3mm |
| ogólnie: | 38 mm |
SM-51M Stożkowy frez węglikowy podwójnie nacinany - główka 6mm trzpień 3mm do pracy na pochyłościach i w otworach
| Model: | SG-51M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 6,3 mm |
| Długość cięcia: | 12,7 mm |
| Cholewka: | 3mm |
| ogólnie: | 50mm |
SK-3M Przemysł elektroniczny prądu stałego Burr - Przetwarzanie PCB i mikrołączy
| Model: | SK-3M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 9,6 mm |
| Długość cięcia: | 4,7 mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 52 mm |
SA-42M Burr do wyrobów medycznych z materiałem biokompatybilnym i certyfikowanym ISO 10993 Tungsten Carbide Rotary Burr medycznym
| Model: | SA-42M |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 2,5 mm |
| Długość cięcia: | 11mm |
| Shank Dia: | 3mm |
| ogólnie: | 38 mm |