ALLE PRODUCTEN
SN-2M Omgekeerde Kegel Dubbele Snede Frees - Focus op Gespecialiseerde Toepassingen en Prestaties
| Model: | SN-2M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 9,6 mm |
| Snijlengte: | 9,5 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 55 mm |
SH-5M Vlamvormige dubbel gesneden carbideboor - H12.73206 voor het mengen van gebogen oppervlakken
| Model: | SH-5M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 32 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 77mm |
SC-42M Solid Carbide Ball Nosed Cylinder Burr - 3 mm hoofd en staaf voor precisie beperkt werk
| Model: | SC-42M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 3 mm |
| Snijlengte: | 14 mm |
| Schacht: | 3 mm |
| Globaal: | 38 mm |