Tüm Ürünler
SJ-5M Havşa Açıcı 60° Çift Kesim Karbür Freze Ucu - Havşa Açma ve Delik Kenarı İşlemleri İçin
| Modeli: | SJ-5MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 11 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 58 mm |
SJ-5M Havşa Açıcı 60° Karbür Döner Çapak - Yüksek Alaşımlı Çelik İşleme
| Modeli: | SJ-5M SC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 11 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 56 mm |
SK-5M Karşıya 90° Çift Kesimli Karbid Burr - Kaynaklama ve Metal Yüzeyi Çalışmaları için
| Modeli: | SK-5MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 6,3 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 54 mm |
SG-5M SC Ağaç Çok Fonksiyonlu Burr - Kavisli ve Konkaf Yüzeylere Uyumlu
| Modeli: | SG - 5M SC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
SH-3M Elmas Kesilmiş Karbid Burr - Yüksek verimlilikli paslanmaz çelik ve titanyum işleme için
| Modeli: | SH-3M DM |
|---|---|
| cu dia: | 9.6mm |
| Kesim Uzunluğu: | 19 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 64 mm |
SN-2M Elmas Kesim Karbür Çapak - Paslanmaz Çelik ve Nikel Bazlı Alaşımlar İçin
| Modeli: | SN-2M DM |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 9.6mm |
| Kesim Uzunluğu: | 9.5mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 55mm |
SM-42M DC Düşük Sıcaklıklı Soğutma Burr - Sıcaklığa Duyarlı Materyal Uzman
| Modeli: | SM-42MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 3 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 11 mm |
| Şaft Çapı: | 3 mm |
| etraflı: | 38 mm |
SM-51M Konik Çift Kesim Karbür Çapak - 6mm Kafa 3mm Sap Eğim ve Delik İşleri İçin
| Modeli: | SG-51MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 6,3 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 12,7 mm |
| İncik: | 3 mm |
| etraflı: | 50 mm |
SK-3M DC Elektronik Endüstrisi Burr - PCB ve Mikro Bağlantı İşleme
| Modeli: | SK-3MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 9.6mm |
| Kesim Uzunluğu: | 4,7 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 52mm |
SA-42M Biyouyumlu Malzemeli ve ISO 10993 Sertifikalı Tıbbi Sınıf Tungsten Karbür Döner Çapak
| Modeli: | SA-42M |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 2,5 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 11 mm |
| Şaft Çapı: | 3 mm |
| etraflı: | 38 mm |