Keywords [ carbide burr tool ] match 338 προϊόντα.
Σετ Φρεζών Καρβιδίου με Επίστρωση AlTiN 5 τεμαχίων με στέλεχος 6mm για Εργασία σε Πολλαπλά Υλικά σε Θήκη Αλουμινίου
| Μοντέλο: | SC-3M DC/SE-3M DC/SC-3M AL/SM-4M SF/SB-3M AL |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 16/19 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 61/64 χλστ |
Εγκατασκευή 10 τεμαχίων πολλαπλών διακοπών με κάλυψη AlTiN για την μεταλλουργία σε θήκη αλουμινίου
| Μοντέλο: | SB-3M DC/SA-3M IN/SA-3M SC/SC-3M DC/SF-5M AL/SF-5M DM/SF-5M DC/SG-5M DC/SG-5M SK/SL-4M AL |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6/12,7 χλστ |
| Μήκος κοπής: | 19/25/28 χλστ |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 64/70/73 χλστ |
Σετ 5 τεμαχίων με καρβιδένια φρέζα, ανθεκτικό στη φθορά, για περιστροφικό τρυπάνι
| Μοντέλο: | SH-5M DM/SF-5M ST/SC-5M DC/SG-5M DC/SE-5M DM |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 22/25/32 χλστ |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 67/70/77 χλστ |
5 τεμάχια Carbide Rotary Burr Set με πολλαπλό σχήμα και κοπή για ακατέργαστες εργασίες - 6mm Shank Tungsten Carbide Burrs Kit
| Μοντέλο: | SE-3M SK/SA-2M CB/SG-3M SK/SJ-5M SC/SN-4M DM |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 8/9,6/12,7 χλστ |
| Μήκος κοπής: | 11/12.7/16/19 χλστ |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 56/58/61/64 χλστ |
Σετ Φρέζων από Καρβίδιο Τιτανίου 5 τεμαχίων με Διάμετρο Κοπής 12,7mm και Στέλεχος 6mm για Εργασίες Μεταλλοτεχνίας Ακριβείας
| Μοντέλο: | SN-4M SC/SJ-5M SF/SJ-5M DM/SK-5M SC/SD-5M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 6,3/11/12,7 χλστ |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 54/56/58 χλστ |
Επαγγελματικό Σετ Φρεζών από Καρβίδιο Βολφραμίου 5 τεμαχίων Σετ Περιστροφικών Φρεζών από Καρβίδιο
| Μοντέλο: | SA-5M DC/ SB-5M DM/ SB-5M ST/ SC-5M DC/ SF-5M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
Σετ Φρέζες από Καρβίδιο Τιτανίου με Στέλεχος 6mm, Διάμετρο Κοπής 12,7mm και Πολλαπλά Σχήματα και Κοπές για Μεταλλουργία
| Μοντέλο: | SL-4M ST/SF-5M IN/SG-5M DC/SM-5M ST/SC-5M DM |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 22/25/28 χλστ |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 67/70/73 χλστ |
Σετ 5 τεμαχίων με περιστροφικά γρέζια, ανθεκτική σχεδίαση με θήκη συσκευασίας αλουμινίου
| Μοντέλο: | SB-2M CB/ SD-5M AL/ SE-3M SK/ SG-3M SK/ SK-5M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 8/9,6/12,7 χλστ |
| Μήκος κοπής: | 6,3/11/16/19 χλστ |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 54/56/61/64 χλστ |
SC-5M Μύλος Καρβιδίου με Σφαιρική Μύτη για Αλουμίνιο - C12.72506AL για Κατεργασία Καμπύλων Μαλακών Μετάλλων
| Μοντέλο: | SC-5M AL |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
SA-3M YG8 Κυλινδρική Καρβιδίου Τρυπάνι - Γενική Επεξεργασία Μετάλλων
| Μοντέλο: | ΑΕ - 3Μ ΙΝΟΧ |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 19 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 64 χιλιοστά |