Keywords [ carbide burr tool ] match 338 Ürünler.
SE-5M Oval Tek Kesimli Karbid Burr E12.72206 SC Metal İşleme için
| Modeli: | SE-5M SC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 22 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 67 mm |
SC-5M C12.725 Çift Kesim Tungsten Karbür Frezeler Genel Metal İşleme İçin Profesyonel
| Modeli: | SC-5MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
SE-2M YG8 Genel Sınıf Karbür Çapak - Maliyet Etkin Karbon ve Alaşımlı Çelik İşleme
| Modeli: | SE-2MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 8 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 15mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 60 mm |
Sıkı malzemelerin sonlandırılması için Anti Wear Single Cut Carbide Burr E12.72206
| Modeli: | SE-5M SC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 22 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 67 mm |
SB-5M Karbid Rotary Burr - B12.72506 Metal işleme için INOX kesim tipi
| Modeli: | SB-5M GİRİŞİ |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
G12.72506 Ağaç şeklinde çift ince kesimli Karbid Burr - Kaba ve yüzey çalışmaları için uygundur
| Modeli: | SG-5M DF |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
Yüksek Performanslı Taşlama Karbür Çapakları SN-4M Tek Kesim Genel Metal İşleri İçin
| Modeli: | SN-4M SC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Uzunluğu kes: | 12,7 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 58 mm |
SB-5ML6 Uzun Çubuk Çift Kesimli Karbür Burr 150mm Derin Bozukluk ve Genişletilmiş Erişim için Çubuk
| Modeli: | SB-5ML6DC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 175mm |
Endüstriyel Metal İşleme Yüzeyi Dönüştürme için Profesyonel Tek Kesimli Karbid Burrs SC-5M
| Modeli: | SC-5M SC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
6mm Saplam Çift Kesim Karbür Frezeler SM-5M İş Parçası Taşlama Bitirme İçin
| Modeli: | SM-5MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 22 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 67 mm |