Keywords [ carbide burr tool ] match 338 Ürünler.
SH-5M AlTiN Kaplamalı Çift Kesimli Karbür Çapak, Zorlu Malzemelerde Uzatılmış Takım Ömrü İçin
| Modeli: | SH-5MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 77 mm |
SN-4M AlTiN Kaplamalı Çift Kesim Karbür Çapak – Genel Metal İşleme İçin 12,7 mm Kesme Çapı
| Modeli: | SN-4MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 12,7 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 58 mm |
5 parça Tungsten Karbid Burr Kit 6 mm Çubuk ve Metal İşlem için Çift Kesim
| Modeli: | SN-2M DM,SM-4M SK,SG-2M DK,SC-1M CB,SB-1M CB |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 6/8/9,6 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 9,5/16/19 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 50/55/61/64mm |
Gelişmiş Metal İşlemleri için 12.7 mm Kesme Diametresi ve 6 mm Çubuklu 10 Parça Tungsten Karbid Burr Seti
| Modeli: | SM-5M DM,SG-5M SC,SM-5M SK,SM-5M DC,SE-5M DC,SF-5M AL,SH-5M DM,SH-5M SK,SB-5M SK,SF-5M INOX |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 22/25/32mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 67/70 mm |
12,7 mm Baş Çaplı Alev Şekilli Karbür Çapak Ham Madde, Özel Diş Bileme İçin - Gümüş Lehim Tipi
| Modeli: | SH-5M |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 32 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 77 mm |
60° Countersink Carbide Burr Blank, 6 mm baş çaplı ve özel öğütme için YG8 sınıflı
| Modeli: | SJ-1BM |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 6 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 5 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | Hava ve agresif olmayan gazlar |
8mm Kafa Çapı ve YG8 Sınıfı ile Özel Taşlama için SE-2M Oval Karbür Çapak Boşluğu
| Modeli: | SE-2M |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 8 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 15mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 60 mm |
10mm Kafa Çaplı, Özelleştirilebilir Diş Profili ve Gümüş Lehim Tipi SA-3ZM Karbür Çapak Boşluğu
| Modeli: | SA-3ZM |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 10 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 20mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 65 mm |
SG-3ZM 10 mm başlı ve 150 mm derin yuvalar ve köşeler için uzun çubuklu karbida çukur - sivri ağaç şekli
| Modeli: | SG-3ZM GİRİŞİ |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 10 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 20mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 170mm |
Güvenli Çevre Dostu Karbür Freze Ucu Hızlı Sökme Masif Karbür Frezeler SN-4M
| Modeli: | SN-4MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 12,7 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 58 mm |