Keywords [ carbide rotary bits ] match 36 προϊόντα.
SM-4M Υψηλής ποιότητας χάλυβας- Μεταβατική επεξεργασία περιγράμματος βάθους
| Μοντέλο: | SM-4M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 16 χιλιοστά |
| σάνκ δια: | 6mm |
| Συνολικά: | 61 χιλιοστά |
Μύτες Καρβιδίου για Χάραγμα Δέντρων SG-5M G12.72506 για Επεξεργασία Αλουμινίου
| Μοντέλο: | SG-5M AL |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
Αντι-Καρβίδιο Stick Burr τρυπάνι Bit 3mm Σκληρό Νάνο Μπλε επικαλυμμένο για πλαστική επιφάνεια
| Μοντέλο: | SC-41M DC, SB-41M DC, SC-41M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 1,5/2,5mm |
| Μήκος κοπής: | 6/11 ΜΜ |
| dia κνημών: | 3 χιλιοστά |
| Συνολικά: | 38 χιλιοστά |
Αλουμινίου Cut Carbide Burr Tool SE-3M Silver Brazed Carbide Burr Cutter με Ultra Low Runout
| Μοντέλο: | ΣΕ-3Μ ΑΛ |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 16 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 61 χιλιοστά |
SA-5M A1225 Cilindro de Carburo de Tungsteno de Alta Durabilidad con Corte Único
| Μοντέλο: | SA-5M ΑΛ |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
Σετ περιστροφικών φρεζών από σύνθετο υλικό 12mm 5 τεμαχίων, πολλαπλών σχημάτων, σετ συνδυασμού πολλαπλών χρήσεων
| Μοντέλο: | SA-5M DC,SB-5M SK, SC-5M DM,SF-5M AL,SL-4M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25/28mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 70/73mm |
SL-4M Ανοξείδωτα Τρυπάνια Κοπής Αποτελεσματική Λύση Υλικού Ανθεκτική στη Διάβρωση
| Μοντέλο: | SL-4M ST |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 28 mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 73 χιλιοστά |
YG8 Καρβιδιοειδείς Μπουρ Μπιτς SG-5M G12.725 Πρακτικός με σχεδιασμό ελικοειδούς φλάουτας
| Μοντέλο: | SG-5M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
Αξιόπιστα περιστρεφόμενα εργαλεία Burr Bits SE-5M AlTiN Coated Double Cut Carbide Burr
| Μοντέλο: | SE-5M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 22 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 67 χιλιοστά |
Κύλινδρο Μεγάλο Σκανκ Καρβιδίου Burrs Ασημένιο Braze Τύπος SC-5M Αποτελεσματική υψηλή απόδοση
| Μοντέλο: | SC-5ML6 DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 175 χιλιοστά |