Keywords [ carbide rotary bits ] match 36 προϊόντα.
5 τεμάχια φορητό Carbide Carving Burr Set Custom Shape Rotary Burr Drill Bit
| Μοντέλο: | SB-2M CB/SD-5M AL/SE-5M SK/SG-5M SK/SK-5M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 8/12,7 χλστ |
| Μήκος κοπής: | 6,3/11/19/22/25 χλστ |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 54/56/64/67/70 χλστ |
Πολλαπλής διαίρεσης τύπου βουλφραμινών μπουρτών μπλε κιβώτιο αλουμινίου μπουρτ για γενική επεξεργασία
| Μοντέλο: | SD-5M AL/SN-4M SC/SC-2M CB/SM-5M DC/SG-2M ST |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 8/12,7 χλστ |
| Μήκος κοπής: | 11/12.7/19/22 χλστ |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 56/58/64/67 χλστ |
Αλουμινίου Cut Rotary Burr Set AITiN Επικάλυψη Καρβιδίου Στρίψιμο Bit SL-5M Αντίσταση σε υψηλές θερμοκρασίες
| Μοντέλο: | SL-5M ΑΛ |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 16 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 30 χλστ |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 75 χλστ |
Αντίχρηστος μονοκόπημα Carbide Burr E12.72206 για την τελική επεξεργασία σκληρών υλικών
| Μοντέλο: | SE-5M SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 22 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 67 χιλιοστά |
SM-5ZM Κωνικό INOX Cut Carbide Burr - M122506 Για πλαγιές από ανοξείδωτο χάλυβα και εργασίες τρύπων
| Μοντέλο: | SM-5ZM IN |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12 mm |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
Σετ Φρέζας Διπλής Κοπής 10 τεμαχίων, κατάλληλο για γενική επεξεργασία μετάλλων
| Μοντέλο: | SH-5M DC/SB-5M DC/SC-5M DC/SF-5M DC/SG-5M DC/SA-5M DC/SL-4M DC/SE-5M DC/SM-5M DC/SN-4M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 12,7/22/25/28/32 χλστ |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 58/67/70/73/77 χλστ |
Διάμετρος διαστάσεως ≤ 1 mm
| Μοντέλο: | SE-5ZML6 DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12 mm |
| Μήκος κοπής: | 20 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 170 χλστ |
Σιδηροδρομικό τρυπάνι τρυπάνι SF-5M F12.72506 12,7 mm Κεφαλοκάμαρο για γενική επεξεργασία
| Μοντέλο: | SF-5M ST |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
Ασφαλής Οικολογικός Καρβιδίου Φρέζα Ταχείας Αφαίρεσης Συμπαγείς Καρβιδίου Φρέζες SN-4M
| Μοντέλο: | SN-4M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 12,7 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 58 χιλιοστά |
SF-5M Μύτη Μπάλας Κωνοειδές Αλουμινίου Κοπής Καρβιδίου - Για Κατεργασία Αλουμινίου Πολλαπλών Γωνιών
| Μοντέλο: | SF-5M ΑΛ |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |