Keywords [ carbide rotary bits ] match 36 Ürünler.
SM-4M Yüksek Kaliteli Karbür Freze Ucu - Kademeli Derinlik Kontur İşleme
| Modeli: | SM-4MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 9.6mm |
| Kesim Uzunluğu: | 16 mm |
| sap çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 61 mm |
Ağaç Şekilli Güç Oyma Uçları SG-5M G12.72506 Alüminyum İşleme İçin
| Modeli: | SG-5M AL |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
Yapışmaz Karbür Çapak Matkap Ucu 3mm Katı Nano Mavi Kaplamalı Plastik Yüzeyler İçin
| Modeli: | SC-41M DC, SB-41M DC,SC-41M DC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 1.5/2.5MM |
| Kesim Uzunluğu: | 6/11MM |
| Şaft Çapı: | 3 mm |
| etraflı: | 38 mm |
Alüminyum Kesim Karbür Çapak Ucu SE-3M Gümüş Lehimli Karbür Çapak Kesici Ultra Düşük Salınımlı
| Modeli: | SE-3M AL |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 9.6mm |
| Kesim Uzunluğu: | 16 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 61 mm |
SA-5M A1225 Silindrik Karbid Burr Tek kesimli yüksek dayanıklılık
| Modeli: | SA-5M AL |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
12mm Kompozit Döner Çapak Seti 5 Parça Çoklu Şekil Çok Amaçlı Kombinasyon Kiti
| Modeli: | SA-5M DC,SB-5M SK, SC-5M DM,SF-5M AL,SL-4M DC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25/28MM |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 70/73MM |
SL-4M Paslanmaz Çelik Kesme Freze Uçları Verimli Korozyona Dayanıklı Malzeme Çözümü
| Modeli: | SL-4M ST |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 75 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 73mm |
YG8 Sınıfı Karbid Burr Bits SG-5M G12.725 Helical Flüt Tasarımı ile Pratik
| Modeli: | SG-5MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
Güvenilir Döner Alet Çapak Uçları SE-5M AlTiN Kaplamalı Çift Kesim Karbür Çapak
| Modeli: | SE-5MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 22 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 67 mm |
Silindir Uzun Saplı Karbür Çapaklar Gümüş Lehim Tipi SC-5M Etkili Yüksek Performans
| Modeli: | SC-5ML6DC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 175mm |