Keywords [ carbide rotary bits ] match 36 προϊόντα.
SL‑4M AlTiN επικαλυμμένη σφαιρική μύτη κωνική καρβιδίου για αλουμίνιο καμπύλη
| Μοντέλο: | SL-4M ΑΛ |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 28 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 73 χιλιοστά |
SH-5M Κολλημένη Καρβιδένια Φρέζα 12.7mm Κεφαλή Διπλής Κοπής για Κοινή Μεταλλουργία
| Μοντέλο: | SH-5M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 32 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 77mm |
Μύτες Λειαντήρα Μήκους 5M με Υλικό Βολφραμίου Καρβιδίου
| Μοντέλο: | SE-5ML6 DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 22 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 172mm |
SD-3M SC 1/4 ιντσών Σκανκ Στάναρτ Μπερ - Βορειοαμερικανικός εξοπλισμός συμβατός
| Μοντέλο: | SD-3M SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 8 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 53 χιλιοστά |
Αλουμινίου Cut Rotary Burr Bit SC-5M Χάλυβα από ανοξείδωτο Ra0.4μM Επιφάνεια
| Μοντέλο: | SC - 5Μ ΑΛ |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
YG8 Tungsten Carbide Burr Bits SC-5M Rotary Burr Set for Aerospace Aluminum
| Μοντέλο: | SC-5M AL |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |