Keywords [ carbide rotary bits ] match 36 Ürünler.
SL‐4M AlTiN kaplı toplu burunlu koni alüminyum kesilmiş karbüt boru
| Modeli: | SL-4M AL |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 75 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 73mm |
SH-5M Brazed Carbide Burr 12.7mm Common Metalwork için Double Cut Baş
| Modeli: | SH-5MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 32 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 77 mm |
SE-5M Tungsten Karbid malzemesi ile uzun kanatlı ölçekli öğütücü parçaları
| Modeli: | SE-5ML6DC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 22 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 172 mm |
SD-3M SC 1/4 Inch Şank Standart Burr - Kuzey Amerika Ekipmanı Uyumlu
| Modeli: | SD-3M SC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 9.6mm |
| Kesim Uzunluğu: | 8 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 53 mm |
Alüminyum Kesik Döner Burr Bit SC-5M Paslanmaz Çelik Poliş Ra0.4μM Yüzey
| Modeli: | SC - 5M AL |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
YG8 Sınıf Tungsten Freze Uçları SC-5M Döner Freze Seti Havacılık Alüminyum İçin
| Modeli: | SC-5M AL |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |