Keywords [ tungsten carbide rotary burrs ] match 293 προϊόντα.
SD-5M Σφαίρα σχήμα Αλουμινίου Cut Carbide Burr - Για καμπυλη και εσωτερική μεταποίηση αλουμινίου
| Μοντέλο: | SD-5M ΑΛ |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 11 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 56mm |
Αντίχρηστος μονοκόπημα Carbide Burr E12.72206 για την τελική επεξεργασία σκληρών υλικών
| Μοντέλο: | SE-5M SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 22 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 67 χιλιοστά |
SF-5M Καρβιδίου Αλουμινίου Κοπής Περιστροφικό Φρέζα για Επεξεργασία Μαλακών Μετάλλων Αντι-Συμφόρησης Σχεδιασμός
| Μοντέλο: | SF-5M ΑΛ |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
Φρέζες καρβιδίου βολφραμίου YG8, σφαιρικής μύτης, σχήματος δέντρου SF-5M για εργασίες ακριβείας σε μέταλλο
| Μοντέλο: | SF-5M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
SC-1M Στερεό Καρβιδικό Σφαίρα με Νύσο Κύλινδρο Burr Μονή Κόψη 50mm μήκος Για Εργασία
| Μοντέλο: | SC-1M SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 6mm |
| Μήκος κοπής: | 16 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 50 χλστ |
SB-5M με αλουμινένιο οδοντικό σχοινί κυλίνδρου με κοπή στην άκρη - Για εργασίες επιφανείας αλουμινίου και μαλακών μετάλλων
| Μοντέλο: | SB-5M AL |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
Αξιόπιστοι σιδηροτροφικοί σιδηροτροφικοί σιδηροτροφικοί σιδηροτροφικοί σιδηροτροφικοί σιδηροτροφικοί σιδηροτροφικοί σιδηροτροφικοί σιδηροτροφικοί σιδηροτροφικοί σιδηροτροφικοί σιδηροτροφικοί σιδηροτροφικοί σιδηροτροφικοί σιδηροτροφικοί σιδηροτροφικοί σιδηροτροφικοί σιδηροτροφικοί
| Μοντέλο: | SE-5M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 22 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 67 χιλιοστά |
SB-5ZM Welded Carbide Rotary Burr - B122506 Double Cut for Metal Workpiece Finishing
| Μοντέλο: | SB-5ZM DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12 mm |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
SA-2ZM Κυλινδρικό Καρβιδένιο Φρέζα Κενό με Διάμετρο Κεφαλής 8mm για Ειδική Λείανση Δοντιών σε Υλικό Καρβιδίου Βολφραμίου
| Μοντέλο: | SA-2ZM |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 8 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 20 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 65 χιλιοστά |
SD-5M Ζυγισμένη σφαίρα καρβιδίου με χοντρό κόψιμο για γρήγορη αφαίρεση μετάλλων
| Μοντέλο: | SD-5M SK |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 11 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 56mm |