Keywords [ tungsten carbide rotary burrs ] match 293 προϊόντα.
SD-2M σχήμα σφαίρας Tungsten Carbide Rotary Burr με διάμετρο κοπής 8 mm για προσαρμογή δοντιών
| Μοντέλο: | SD-2M |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 8 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 6.4mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 51 χιλιοστά |
SE-5M Diamant-Schliff E12.72206 Hartmetall-Rotationsfräser für gängige Bearbeitungen
| Μοντέλο: | SE-5M DM |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 22 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 67 χιλιοστά |
VCB-5M Shape Carbide Rotary Burr - Διπλή κοπή για το σχήμα και την τελική επεξεργασία διαφόρων μετάλλων
| Μοντέλο: | VCB-5M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
SB-5M Carbide Rotary Burr - Διπλή κοπή για γενική μεταλλική επεξεργασία
| Μοντέλο: | SB-5M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
Stabile Leistung Hartmetall-Rotationsfräser SH-3ZM für Aluminium, weiche Nichteisenmetalle
| Μοντέλο: | SH-3ZM AL |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 10 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
Σετ Φρέζας Καρβιδίου Πολλαπλών Δοντιών 10 τεμαχίων με Υλικό Καρβιδίου Βολφραμίου και Στέλεχος 6mm για Μεταλλουργία
| Μοντέλο: | SM-5M DM/SG-5M SC/SG-3M AL/SM-5M DC/SE-5M DC/SH-5M AL/SH-5M DM/SH-5M SC/SB-5M IN/SF-5M ST |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6/12,7 χλστ |
| Μήκος κοπής: | 19/22/25/32 χλστ |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 64/67/70/77 χλστ |
5 τεμάχια Carbide Rotary Burr Set με πολλαπλό σχήμα και κοπή για ακατέργαστες εργασίες - 6mm Shank Tungsten Carbide Burrs Kit
| Μοντέλο: | SE-3M SK/SA-2M CB/SG-3M SK/SJ-5M SC/SN-4M DM |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 8/9,6/12,7 χλστ |
| Μήκος κοπής: | 11/12.7/16/19 χλστ |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 56/58/61/64 χλστ |
5 τεμάχια πολλαπλής κοπής καρβιδίου περιστρεφόμενο σχοινί με υλικό καρβιδίου βολφραμίνης και 6 mm άξονα για διάφορες εργασίες επεξεργασίας
| Μοντέλο: | SN-4M DM/SG-2M ST/SM-5M AL/SB-2M CB/SK-5M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 8/12,7 χλστ |
| Μήκος κοπής: | 6,3/12,7/19/22 χλστ |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 54/58/64/67 χλστ |
Tungsten Carbide Burr Bits SF-3M Ανθεκτικά για Εργασίες Μεταλλοτεχνίας Ακριβείας
| Βαθμός: | Yg8 |
|---|---|
| Μοντέλο: | SF-3M AL |
| Κόψτε τη.: | 9,6 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 19 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
Σετ Φρέζας Καρβιδίου Πολλαπλών Σχημάτων 5 τεμαχίων με Διάμετρο Κοπής 12,7mm για Μεταλλουργία
| Μοντέλο: | SD-5M DC/SK-5M SC/SJ-5M DM/SJ-5M SC/SN-4M SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 6,3/11/12,7 χλστ |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 54/56/58 χλστ |