Keywords [ tungsten carbide rotary burrs ] match 293 προϊόντα.
SC-5M Κύλινδρο σφαίρας μύτης καρβιδίου περιστρεφόμενης κενής με διάμετρο κόψιμου 12,7 mm και υλικό καρβιδίου βολφραμίου για προσαρμοσμένη άλεση
| Μοντέλο: | SC-5M |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
Φωτιά σχήμα Καρβιδίου περιστροφικό Burr κενό - 12,7mm διαμέτρου κόψιμο υλικό Καρβιδίου Τουλφστίνης για την εξατομικευμένη τριβή δοντιών
| Μοντέλο: | SH-5M |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 32 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 77mm |
SJ-5M 60° Επικοινωνιακό σχοινί από καρβίδιο με διαμέτριο κοπής 12,7 mm και υλικό από καρβίδιο βολφραμίου για προσαρμοσμένη τριβή δοντιών
| Μοντέλο: | SJ-5M |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 11 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 58 χιλιοστά |
SL-4M DC Carbide Rotary Burr - Διπλή κοπή για επεξεργασία μετάλλων
| Μοντέλο: | SL-4M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 28 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 73 χιλιοστά |
SM-2M Λεπτή Επεξεργασία Χάραξης Καρβιδίου Περιστροφικό Φρέζα με Μικροκόκκο Καρβίδιο Βολφραμίου και Αντικραδασμικό Στέλεχος
| Μοντέλο: | SM-2M SC |
|---|---|
| κόψτε το dai: | 6mm |
| Μήκος κοπής: | 19 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 50 χλστ |
SA-3M Carbide Rotary Burr Blank με προσαρμόσιμο προφίλ δοντιού σε ανθεκτικό στην φθορά Carbide Tungsten και τύπου Silver Braze
| Μοντέλο: | SA-3M |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 19 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 64 χιλιοστά |
SC-1BM Κεφαλή μύτης σφαίρας Κυλινδρικό Καρβιδίου Περιστροφικό Φρέζα Κενό με Διάμετρο Κοπής 6mm και Καρβίδιο Βολφραμίου Βαθμού YG8
| Μοντέλο: | SC-1BM |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 6mm |
| Μήκος κοπής: | 16 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 61 χιλιοστά |
SF-3M Radius Tree Shape Carbide Rotary Burr - 9,6mm Διαμέτρου Κόψιμου YG8 Βαθμού Tungsten Carbide Ημιτελές κενό
| Μοντέλο: | SF-3M |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 19 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 64 χιλιοστά |
Σφιχτό δέντρο σχήμα Carbide Rotary Burr κενό με διάμετρο κοπής 12,7 mm και YG8 Tungsten Carbide για προσαρμοσμένη τριβή δοντιών
| Μοντέλο: | SF-5M |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
SM-42ML3 Σκληρόκαρβιδικό περιστρεφόμενο σχοινί με 75 mm OAL μονή κοπή για εργασία κλίσης στο κάρβινου του βολφραμίνου
| Μοντέλο: | SM-42ML3 SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 3 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 11 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 3 χιλιοστά |
| Συνολικά: | 75 χλστ |