Keywords [ tungsten carbide rotary burrs ] match 293 προϊόντα.
SF-2M Κωνικό Δέντρο Καρβιδίου Τροχού Κεφαλής με Διάμετρο Κοπής 8mm και Βαθμό YG8 για Ειδική Λείανση
| Μοντέλο: | SF-2M |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 8 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 19 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 50 χλστ |
Φωτιά σχήμα Καρβιδίου περιστροφικό Burr κενό με διάμετρο κοπής 8 mm για προσαρμόσιμο προφίλ δοντιού
| Μοντέλο: | SH-2M |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 8 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 19 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 64 χιλιοστά |
SL-4M Κωνική με Ακτίνα 12,7mm Διάμετρος Κοπής YG8 Καρβιδίου Περιστροφικό Φρέζα Ημιτελές για Ειδική Λείανση
| Μοντέλο: | SL-4M |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 28 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 73 χιλιοστά |
SL-1BM κωνικό με ακτίνα, καρβιδίου, περιστροφικό φρέζας, ημιτελές για μεταβατική επιφάνεια, κοπή με διάμετρο κοπής 6mm και ποιότητα YG8
| Μοντέλο: | SL-1BM |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 6mm |
| Μήκος κοπής: | 16 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 61 χιλιοστά |
SH-5ZM Carbide Rotary Burr - Double Cut for Metal and Casting Processing
| Μοντέλο: | SH-5ZM DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12 mm |
| Μήκος κοπής: | 32 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 77mm |
SB-5M Συγκολλημένο Καρβιδίου Περιστροφικό Φρέζα B12.725 Διπλής Κοπής για Ευέλικτη Μεταλλουργία
| Μοντέλο: | SB-5M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
SC-5M Carbide Rotary Burr - 12,7 mm Head Single Fine Cut για γενική μεταλλουργία
| Μοντέλο: | SC-5M SF |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
SN-2ZM Ειδικό Καρβιδένιο Περιστροφικό Φρέζι - Σκάλισμα Σκληρού Ξύλου
| Μοντέλο: | SN-2ZM SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 10 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 11 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 56mm |
SJ-5M Φρεζάκι Κωνικής Εισαγωγής 60° Καρβιδίου - Επεξεργασία Χάλυβα Υψηλής Περιεκτικότητας
| Μοντέλο: | SJ-5M SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 11 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 56mm |
Σχεδιασμός πολλαπλών δοντιών για διάφορα σχήματα εργαστηρίου
| Μοντέλο: | VCB-5M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12.7cm |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |