SM-5ML6 Długa szczypca, spinaczka dwukrotna - M12.72206 do robót w głębokich dziurach i na zboczach
Miejsce pochodzenia Chiny
Nazwa handlowa CABURTECH
Orzecznictwo ISO9001-2008
Numer modelu SM-5ML6 DC
Minimalne zamówienie 100 sztuk/model
Cena 1-20USD
Szczegóły pakowania Standardowy karton eksportowy
Czas dostawy 15-30 dni
Zasady płatności Akredytywa, T/T, Western Union
Możliwość Supply 60000-70000 SZTUK/MIESIĄC
Szczegóły produktu
Model: SM-5ML6 DC Średnica cięcia: 12,7 mm
Długość cięcia: 22 mm Cholewka: 6mm
ogólnie: 172mm Cięcie: DC
Powłoka: NIE Tworzywo: Węglik wolframu
Stopień: YG8 Typ: Srebrny Lut
Przedmiot: Stal, Żeliwo
Podkreślić:
Frez trzpieniowy obrotowy z węglika spiekanego
172 mm Długość całkowita