Keywords [ carbide burr tool ] match 338 produkty.
SL-4M DC Carbide Rotary Burr - podwójne cięcie do obróbki metalu
| Model: | SL-4M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 28mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 73 mm |
Gładzik obrotowy z węglika spiekanego SA-3M z konfigurowalnym profilem zęba z węglika wolframu odpornego na ścieranie i lutem srebrnym
| Model: | SA-3M |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 9,6 mm |
| Długość cięcia: | 19 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 64 mm |
SB-1BM Tungsten Carbide Rotary Burr Blank z średnicą cięcia 6 mm do szlifowania zębów na zamówienie
| Model: | SB-1BM |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 6mm |
| Długość cięcia: | 16mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 61mm |
SC-5M Głowica kulista cylindryczna z węglika spiekanego do frezowania niestandardowego o średnicy cięcia 12,7 mm i materiale z węglika wolframu
| Model: | SC-5M |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
SD-2M Kulkowy Tungsten Karbid Rotary Burr z średnicą cięcia 8 mm do personalizacji zębów
| Model: | SD-2M |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 8mm |
| Długość cięcia: | 6,4 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 51mm |
SE-3M Owalne kształt węglowodorów Rotary Burr Blank z 9,6 mm średnicy cięcia do dostosowywalnego profilu zęba i ponownego szlifowania
| Model: | SE-3M |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 9,6 mm |
| Długość cięcia: | 16mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 61mm |
SF-5M Radius Tree Carbide Rotary Burr Blank z średnicą cięcia 12,7 mm dla dostosowywalnych profili zębów
| Model: | SF-5M |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
SG-3M Wskazane drzewo węglowodorowe Rotary Burr Blank o średnicy 9,6 mm do szlifowania zębów na zamówienie
| Model: | SG-3M |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 9,6 mm |
| Długość cięcia: | 19 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 64 mm |
Karbid obrotowy w kształcie płomienia - 12,7 mm średnicy cięcia Tungsten Karbid do szlifowania zębów
| Model: | SH-5M |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 32mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 77 mm |
SJ-5M 60° Frez trzpieniowy węglikowy z chwytem stożkowym, średnica cięcia 12,7 mm i materiał z węglika wolframu do niestandardowego szlifowania zębów
| Model: | SJ-5M |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 11mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 58mm |